Užite si wellness s výhľadom na štíty Tatier – AquaCity Poprad

Užite si wellness s výhľadom na štíty Tatier

Čas dovoleniek je v plnom prúde. V živote je len pár nezabudnuteľných a neopakovateľných zážitkov. Dať si šampanské vo vírivke a pritom sa pozerať nočnú oblohu s panorámou Vysokých Tatier? To to už stojí za to!

 

Výnimočné pobyty pre rodiny s deťmi, či romantické pobyty pre vás a vášho partnera ušili na mieru v jednom z najmodernejších wellness hotelov – HORIZONT RESORT **** vo Vysokých Tatrách. Vďaka širokej ponuke služieb si doprajete dokonalý relax s výhľadom na tatranské štíty.

Kvarteto sáun

Do Vysokých Tatier sa oplatí zájsť nielen na túry. Svoje telo výborne nakopnete aj výborným wellness pobytom. V hoteli Horizont Resort **** nájdete výnimočné Mountain Wellness centrum. Je blízke prírode, a preto je celé vytvorené z cédrového dreva. Výnimočnú starostlivosť podčiarkuje sila prírodných bylín i vonných esencií.

Meditáciu a oddych zaručí relaxačný bazén s množstvom harmonizujúcich svetiel, vodných atrakcií a s vodným barom, prípadne vírivka, ktorá je určená až pre desať osôb. Súčasťou wellness centra je kvarteto kvalitných sáun a inhalácii – soľná, fínska, parná, infra, oddychová miestnosť s masážnou posteľou a jacuzzi, či oddychová miestnosť s vodopádom i ochladzovací bazén.

Bez fotky neodídeš

Dominantou hotela Horizont Resort **** je Sky Lounge, ktoré určite poznáte z fotografií rôznych celebrít a známych osobností. Privátna zóna priamo na streche hotela Horizont Resort**** zaručí luxusnú a dokonalú romantiku. Priamo z vírivky pod hviezdnym nebom je výhľad na štíty Tatier. Rýchlo pochopíte, že bez fotografie sa odísť z tohto miesta nedá. Súčasťou privátnej zóny je aj samostatná presklená fínska sauna pre 5 osôb. Ak dostanete chuť na nápoje, súčasťou je aj mini kuchynka, kde vám ich vedia namiešať. Sledovať nočnú oblohu môžete aj z terasy s lehátkami. Celé hotelové wellness centrum je k dispozícii nielen pre ubytovaných, ale aj pre externých hostí.

Ulahoďte chuťovým pohárikom

Či už si vyberiete svoj pobyt priamo v hoteli alebo v spomínaných súkromných chaletoch a apartmánových domoch, všetky pobyty zahŕňajú polpenziu i vstupy do wellnessu. Čo vás pri vašom pobyte určite poteší je výborná gastronómia. Hotel niekoľkokrát do mesiaca navštevujú špičkoví TOP šéfkuchári zo Slovenska i z Čiech. Pre hostí pripravujú špeciálne gastronomické akcie. Ochutnať tak môžete napríklad aj jedlá z Álp, či modernú česko- slovenskú kuchyňu.

Vďaka detským animačným programom si na svoje prídu aj vaše ratolesti, ktoré čaká aj poriadna diskotéka s maskotom, maľovanie na tvár, modelovanie balónov a iné. Vaše chuťové poháriky i každá bunka vo vašom tele sa vám za čas strávený v hoteli Horizont Resort**** jednoznačne poďakujú.

Viac informácií o ubytovaní nájdete na: www.horizontresort.sk

https://diva.aktuality.sk/clanok/3t68evx/uzite-si-wellness-s-vyhladom-na-stity-tatier/

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

3 Comments

 • by Kylie Jefferson
  Posted 8. februára 2019 14:30 0Likes

  I appreciate your customer support team – it matters a lot to simple users like myself.

  • by Henry Jones
   Posted 8. februára 2019 14:34 0Likes

   Their themes are amazing – simple yet flexible and easy to customize!

Leave a comment