Klinika krásy a Zdravia – AquaCity Poprad

Interklinik Poprad – viac ako 25 rokov poskytuje nadštandardné služby v oblasti plastickej chirurgie, estetickej dermatológie, stomatológie, gynekológie, urológie, ale aj cievnej chirurgie či ORL. Ponúka profesionálne služby a zdravotnú starostlivosť na najvyššej možnej úrovni. Od roku 2019 otvorila svoju pobočku v Poprade, kde sa stala súčasťou širokého portfólia služieb rezortu AquaCity Poprad. Špičkoví odborníci v oblasti dermatológie vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, ale starajú sa aj o zdravie a to všetko diskrétne a bezpečne.

Estetická dermatológia

Estetická dermatológia v Interklinik Poprad vám pomôže zachovať mladistvý a prirodzený vzhľad a umožní mu dlhodobo vyzerať oddýchnuto. Ponúkame vám široké spektrum zákrokov na omladenie pleti, aplikáciu výplňových materiálov. Estetická dermatológia si poradí s vašimi vráskami, omladením pokožky, kožnými defektami, výplňovými technológiami, bunkovou obnovou a mnohým ďalším. Vyskúšajte naše omladzujúce procedúry a dosiahnite váš vysnívaný vzhľad.

Odborné vyšetrenia

Objednajte sa na odborné vyšetrenie. V spolupráci so spoločnosťou MEDIREX GROUP sme pre vás pripravili 40 balíkov vyšetrení pre samoplatcov.

Pripravili sme pre vás balíčky najžiadanejších vyšetrení, ktoré sme usporiadali do prehľadných kategórií. - Alergie a intolerancie, Zdravie muža, Prevencia chorôb, Zdravie ženy, Životný štýl

Kryocentrum

Liečebná a rehabilitačná metóda, ktorej dejiny sa datujú do 70 až 80-tych rokov minulého storočia. Procedúra zahŕňa maximálne trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou -120°C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kineziterapia. Pobyt v tejto komore pod lekárskym dohľadom stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.

Očná klinika

Očná klinika Kulanga. K hlavným odborným zameraniam klinky patria diagnostika a liečba. Zameriava sa na liečbu ochorenia sietnice, zeleného zákalu (glaukómu), poruchy očného povrchu, alergie, zápaly, vnútroočné zápaly atď.