Pobyty s deťmi – AquaCity Poprad

Ponúkame vám ideálne hotely na pobyty pre rodiny s deťmi. Rezervujte si váš rodinný pobyt v jednom z našich hotelov – Hotel Seasons ****, Hotel Mountain View**** v AquaCity Poprad alebo Horizont Resort **** a Hotel Hills vo Vysokých Tatrách. Poskytneme vám ubytovanie v priestranných rodinných izbách s prihliadnutím na vaše potreby. Najmenším hosťom venujeme veľkú pozornosť a záleží nám na ich spokojnosti. Kvalitné a bohaté vybavenie pre deti, služby pre rodiny a množstvo detských atrakcií zaradili naše hotely v AquaCity Poprad k najobľúbenejším rodinným hotelom. Deti do 6 rokov majú vo všetkých našich hoteloch bezplatný pobyt. 

Hotel Seasons ****

Exkluzívny 4* rodinný hotel Seasons s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová. Moderný prírodný štýl s množstvom drevených prvkov.

Hotel Mountain View ****

Pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.

Hotel Riverside ***

Hotel ponúka moderné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách a je súčasťou národného futbalového centra v Poprade. Nachádza sa len pár krokov od Aquaparku AquaCity Poprad.

Hotel Hills ****

Nadštandardný a novootvorený hotel Hills **** je ideálny nielen pre rodiny s deťmi a páry, ale aj pre biznis klientelu. Výnimočný hotel vás očarí svojou rodinnou atmosférou a wellness službami priamo v Tatranskej prírode.

Hotel Horizont Resort ****

Exkluzívny wellness hotel vám ponúka široké možnosti na trávenie vášho voľného času, vysoký komfort služieb aj pre najnáročnejších hostí. Vybavenie a design celého hotela je z vzácnych prírodných materiálov a cédrového dreva. Počas vášho pobytu budete cítiť skutočnú silu prírody.

Chalety a Apartmány Horizont

Luxusné horské chaty v alpskom štýle ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu, štíty Vysokých Tatier a maximálny komfort služieb. Nachádzajú sa na mieste s vynikajúcou dostupnosťou turistických, lyžiarskych a wellness služieb. Dvojpodlažné chalety sú ideálne pre skupinu priateľov, početnú rodinu a iné kolektívy.

Online Booking

Rezervácie pobytov v hoteloch Seasons ****, Mountain View ****, Riverside*** v AquaCity Poprad a hotelov Hills **** a Horizont Resort **** vo Vysokých Tatrách