POBYTY S DEŤMI

Hľadáte ideálne hotely na pobyty pre rodiny s deťmi? Rezervujte si váš rodinný pobyt v jednom z našich hotelov – Hotel Seasons ****, Hotel Mountain View**** v AquaCity Poprad alebo Horizont Resort **** vo Vysokých Tatrách. Poskytneme vám ubytovanie v priestranných rodinných izbách s prihliadnutím na vaše potreby. Najmenším hosťom venujeme veľkú pozornosť a záleží nám na ich spokojnosti. Kvalitné a bohaté vybavenie pre deti, služby pre rodiny a množstvo detských atrakcií zaradili naše hotely v AquaCity Poprad k najobľúbenejším rodinným hotelom. Deti do 6 rokov majú v našich hoteloch bezplatný pobyt. 

  • ANIMAČNÉ PROGRAMY zábavné animačné programy pre deti a dospelých počas víkendov a v letnej sezóne každý deň. Profesionálny team animátorov pre vás pripravil detské súťaže a párty, diskotéky s rozprávkovými maskotmi, facepainting – maľovanie na tvár, balónovú show, tanečný alebo fit aquaaerobic, súťaže a aktivity pre dospelých. 
  • STRÁŽENÁ DETSKÁ ŠKÔLKA – strážená detská škôlka je bezplatná služba v detskom kútiku Blue Sapphire a je určená deťom vo veku od 3 – 12 rokov. V detskom kútiku sa nachádza množstvo zábavných atrakcií, detských hier, hracie konzoly Play Station. 
  • DETSKÉ KÚTIKY – rozprávkový detský svet na 1. poschodí vedľa hotelovej recepcie, alebo dvojpodlažný detský kútik v Aquaparku. V detskom kútiku sa vaše deti môžu bezstarostne hrať, maľovať a kresliť, zatiaľ čo vy si môžete oddýchnuť v hotelovom wellness centre, alebo si dopriať drink v jednom z našich barov. 
  • DETSKÉ IHRISKÁ – doprajte vašim deťom pobyt a zábavu na čerstvom vzduchu. Vo vonkajšom areáli hotela je vám k dispozícii detské ihrisko s hojdačkami, preliezkami a pieskoviskom.
  • DETSKÉ OSLAVY – chcete pripraviť vašim deťom krásnu oslavu, narodeniny, výročia alebo rodinné posedenia? Ponúkame Vám výnimočný priestor pre organizáciu nezabudnuteľnej detskej narodeninovej oslavy alebo rodinného posedenia.
  • BABY FRIENDLY – pre pohodlie rodinám s deťmi vám vieme poskytnúť: detské menu, detské jedlá počas raňajok a večerí, detské postieľky, stoličky, vaničky, stupienky, nočníky, podbradníky, ohrievače na detské fľaše, župany


Hotel Seasons ****

Nový exkluzívny 4* rodinný hotel Seasons s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová. Exkluzívny interiér izieb v modernom prírodnom štýle s množstvom drevených prvkov.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Mountain View ****

Pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Horizont Resort ****

Útulný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s balkónmi a výhľadom do doliny alebo bez balkónu s výhľadom na Vysoké Tatry.
VIAC INFORMÁCIÍ