Dovolenkujte v Hillse**** – AquaCity Poprad

Dovolenkujte v Hillse****

Hľadáte tatranskú dovolenku, ktorá splní všetky vaše očakávania? Zavítajte do hotela Hills**** v Starej Lesnej. Je výnimočný svojou polohou, výhľadmi a wellness službami, ktoré ponúka.
 

Ak premýšľate, kam by ste sa so svojou rodinou, či polovičkou vybrali načerpať nové sily na ďalšie dni a chcete zažiť spojenie tatranskej prírody spolu s dokonalým zážitkom vyberte si novootvorený hotel Hills**** v Starej Lesnej. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi, no svoje si tu nájdu aj zamilované páry.

Názov hotela vystihuje nielen atmosféru, ale aj miesto, kde sa nachádza. S nádhernými výhľadmi na kopce Vysokých Tatier sa každému zaručene dobre prebúdza. Ale nie je to len o polohe hotela. Jeho architektúra i celkový dizajn sú úzko prepojené s okolitou prírodou. V roku 2019 totiž prešiel hotel výraznou kompletnou rekonštrukciou tak, aby sa zaradil medzi TOP hotely nielen vo Vysokých Tatrách, ale aj na Slovensku.

hoteli Hills**** nájdete širokú ponuku ubytovania v rôznych kategóriách izieb, prírodné interiérové a exteriérové wellness centrum i vynikajúca gastronómia založená na lokálnych produktoch vo vás zanechá tie najkrajšie spomienky, ktoré sa začínajú hneď po vstupe do hotela. Po pravej strane vás privíta jazierko s kaprami Koi, v hlavnej hale vám dych vezme nádherná motýlia dekorácia.

Ponuka izieb je v hoteli Hills**** naozaj pestrá. Vybrať si môžete izbu pre rodinu, páry, novomanželskú, apartmány. Takmer všetky izby majú balkóny s nádhernými výhľadmi, aby ste si doslova mohli „enjoy hills“, čo v preklade znamená – užiť si hory. Čo vás absolútne prekvapí je interiérové a exteriérové wellness centrum. Ponúka výnimočnú wellness starostlivosť. Sila prírodných bylín i vonných esencií absolútne dopomôže k vašej fyzickej i psychickej pohode. Vo wellness centre nájdete fínsku, eukalyptovú, bylinkovú, soľnú saunu. Ozdobou wellness centra je prírodná ceremoniálna presklená sauna so saunovými ceremoniálmi. Dych vám vezme výhľad na okolitú prírodu i tatranský potok. Pikoškou je, že interiér sauny tvorí drevo rustikálneho smreka zo 100 ročnej stodoly.

Oddych po procedúrach si môžete dopriať v relaxačnej miestnosti. Je príjemné ležať na ležadlách, osviežiť sa z barov, vychutnať si relaxačnú hudbu a s vôňou lesa v nose pozorovať hviezdne nebo nad hlavami. Nezabudnuteľný pokoj. Vo wellness centre nie je núdza ani o bazény. Vnútri nájdete relaxačný bazén i ochladzovací, ľadopád i zážitkové sprchy. V jacuzzi si môžete dopriať príjemnú vodnú masáž hydromasážnymi tryskami alebo dnovými vzduchovými perličkami, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele. Aj vy sa tak radi pozeráte na hory?

Úplnou špecialitou wellness centra je vonkajšie tatranské jazierko s vírivkou, v ktorom budete mať pocit, že máte štíty Vysokých Tatier priamo na dlani. Dopriať si môžete aj rôzne druhy masáží. Od športových, cez klasické až po indické. Ak si chcete dožičiť chvíľky iba v dvojke exkluzívnu romantiku nájdete v privátnej zóne VIP Star Lounge, kde ponúkajú aj poriadny výber romantických spa balíčkov.

Po dobrom wellnesse nie je nič lepšie ako dobre sa najesť. V hoteli Hills**** je kreativita v kuchyni a láska pridaná do každého sústa. V rôznych časoch tam môžete dokonca stretnúť a ochutnať kulinárske umenie TOP šéfkuchárov Slovenska.

Ak máte so sebou aj deti, nudiť sa určite nebudú. Úsmev na tvári im vyčarí rozprávkový detský kútik, rôzne animačné programy. Hotel Hills**** je navyše Kids Friendly hotel. Ponúkajú teda aj detské služby grátis ako postieľky, stoličky v reštaurácii, detské vaničky, župany, stupienok, nočník, ohrievač fliaš, či dokonca aj detské poistky do zásuvky.

Viac informácií nájdete na: www.hotelhills.sk.

https://najmama.aktuality.sk/clanok/y1twIVq/dovolenkujte-v-hillse/

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment