Bezstarostný oddych s deťmi? V AquaCity Poprad je to možné! – AquaCity Poprad

Bezstarostný oddych s deťmi? V AquaCity Poprad je to možné!

Každá dovolenka, či výlet s deťmi si vyžaduje množstvo plánovania i rozhodovania. Predstava, že ležíte v pokoji na lehátku a vaše deti sa zabavia samé, zahreje vždy pri srdci. Bezstarostná dovolenka s deťmi. To pre všetky mamičky znie ako nonsens. Práve takúto si ale môžete užiť v Aquacity – vodnom raji pre deti.
Aj keď leto nám už zamávalo, netreba mať hlavu v smútku. V popradskom AquaCity si oddych s deťmi môžete dopriať počas celého roka. Počas jesene, zimy i jari sú dokonca ceny omnoho výhodnejšie.
Hotely vhodné pre deti
Takmer všetky izby s prístelkami a možnosť umiestniť detskú postieľku nájdete v hoteli Seasons alebo Mountain View. Oba hotely sú kids friendly a poskytujú množstvo služieb dokonca aj pre tie najmenšie deti. Stoličky v reštaurácii, detské vaničky, župany, stupienok, nočník, ohrievač fliaš ba dokonca i poistky do zásuvky. To všetko vám v hoteloch vedia zabezpečiť. Pobyt majú deti do šiestich rokov úplne zdarma.

Hlavne bezstarostne
Vďaka detským kútikom Oskara a Olívie na hotelovej recepcii alebo novému dvojpodlažnému kútiku Morský svet sa deti môžu bezstarostne hrať alebo si kresliť, či maľovať, zatiaľ čo vy oddychujete v hotelovom wellness centre, či popíjate drink v jednom z hotelových barov.

Strážená škôlka ako bonus

Detské kútiky ale nie sú jediné radovánky, ktoré si deti vo vodnom raji užijú. Na čerstvom vzduchu svoju energiu spotrebujú na detskom ihrisku. Počas víkendov sú pripravené aj zábavné animačné programy. Výnimočná je aj bezplatná strážená detská škôlka v kútiku Blue Sapphire, ktorá je určená deťom od troch do dvanásť rokov. Okrem množstva zábavných atrakcií a detských hier tam nájdu napríklad aj hracie konzoly.

Škola plávania pre deti

Spomínate si koľko času s vami strávili vo vode rodičia kým ste vedeli sami plávať? Aj s týmto vám vo vodnom raji vedia pomôcť. A to vďaka kurzom plávania pre najmenšie bábätká alebo väčšie deti kde miestny klub plávania alebo HIPPO BABY CLUB organizuje aj kurzy plávania pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov. Navyše.

V Aquacity Poprad majú o program postarané aj vaše deti. Nudiť sa rozhodne nebudete.Zdroj: AquaCity Poprad

Vďaka tomu, že do vody sa pridáva minimálne množstvo chlóru, je vhodná aj pre tých najmenších. Priamo v detskom bazéne je voda slaná. A tak to aj musí byť. V mori zábavy pod Tatrami totiž pre najmenších pripravili detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkou a vodnými atrakciami. Na ostrove pokladov čakajú v akváriu na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo a v teráriu traja živí maskoti Treasure Island – leguány Hugo, Boss a Gucci, ktorí sú ochrancami celého ostrova.

Ak hľadáte miesto, na ktorom si poriadne oddýchnete a vaše deti si užijú čas šantením, zamierte jednoznačne do popradského akvaparku.

www.aquacityhotel.sk
https://diva.aktuality.sk/clanok/nXu88e2/bezstarostny-oddych-s-detmi-v-aquacity-poprad-je-to-mozne/

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad