Štrngnite si sektom s výhľadom na hory – AquaCity Poprad

Štrngnite si sektom s výhľadom na hory

Neutíchajúca zábava, skvelé hity, kulinárske špeciality podčiarknuté poriadnou dávkou brázdenia zasnežených svahov. Rozlúčte sa so starým rokom tak, ako sa patrí.

A to v regióne pod Tatrami. Pripravili sme si pre vás tip na silvestrovské kombo, ktoré vás nabije energiou do ďalšieho roka.

Aj keď sa to ešte nezdá, bujaré oslavy Nového roka sú už o pár týždňov tu. Zamávame starému roku, poďakujeme sa mu za všetko, čo nám priniesol. Spomenieme si na to, čo nám vzal a v neposlednom rade s radosťou privítame rok 2024. Každý z nás má počas silvestrovskej noci iné zvyklosti. Niekto ho rád trávi za oknami svojho bytu, iní hľadajú rôzne možnosti, ako si ho ozvláštniť. Hovorí sa, že Silvester v Tatrách musí človek okúsiť aspoň raz za život. Má to predsa svoj dôvod, prečo sú každoročne hotely a ubytovacie zariadenia v tomto čase vypredané do takmer posledného lôžka. Nečudo. Na mieste, kde o polnoci vybuchuje doslova len šampanské, nájdete pokoj v duši, s ktorým ľahšie do Nového roka vykročíte. Len si to predstavte. Pripiť si sektom pri pohľade na zasnežené kopce, brázdiť manchester na lyžiach a načerpať sily v akvaparku? Áno. To je to silné silvestrovské kombo, na ktoré len tak rýchlo nezabudnete.

Oldies but Goldies

Silvester v Tatrách má svoje čaro. Môže byť plný adrenalínu i poriadnej zábavy. Cez deň si totiž na nohy nazujete lyžiarky a vyšantite sa poriadne na zasnežených kopcoch. Potom zložíte svoju lyžiarsku výstroj a vymeníte ju za róbu. Priamo pod Tatrami, v popradskom AquaCity, si pre tých, ktorí sa chcú rozlúčiť so starým rokom, pripravili výnimočný Oldies but Goldies program. Pestrý silvestrovský večer, ktorý je vyskladaný z video oldies diskotéky, magickej kúzelníckej i tanečnej šou, tomboly a súťaží jednoducho sklamať nemôže. Pri zostavovaní programu mysleli tiež na deti a pripravili pre nich animačný program v detskom kútiku. Zatancovať si budú môcť na detskej diskotéke spolu s rozprávkovými maskotmi a užijú si aj balónovú šou, či maľovanie na tvár. Rodičia sa tejto možnosti určite potešia, pretože vďaka tomu sa môžu bezstarostne zabávať a o ich ratolesti bude dobre postarané.

Zdroj: Pr článok
 

Potrebná regenerácia

Po bujarom Silvestri i predsilvestrovskej lyžovačke dobre padne poriadny relax. Veď, ako sa hovorí, ako na Nový rok, tak po celý rok. Prvý deň roka je magický čas, v ktorom sa veci, ktoré sa udejú, vraj môžu opakovať. A čo by už bolo lepšie ako stráviť ho práve oddychom? Práve ten si môžete vychutnať priamo v AquaCity Poprad. V cene silvestrovských pobytov je zahrnutý samozrejme aj bezplatný vstup do akvaparku i do wellness centra. Pre tých, ktorí budú cítiť potrebu spáliť trošku kalórii po sviatočnom období je pripravený vstup do fitness centra. Súčasťou pobytov sú aj polpenzia, animačné programy pre deti i dospelých. Pod Tatrami sa návštevníci proste nudiť nebudú. Keďže jedna noc je na pobyt v Tatrách príliš málo, silvestrovský pobyt pripravili na minimálne štyri noci. Zažiť novoročné sviatky v čarovnej zimnej horskej atmosfére v objatí nádhernej tatranskej prírody sa naozaj oplatí.

www.aquacityhotel.sk
www.regiontatry.sk

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad