Wellness pobyty – AquaCity Poprad

Hľadáte výborné wellness pobyty, romantický pobyt pre dvojice, alebo víkendový wellness pobyt za ešte lepšiu cenu? Vyberte si z ponuky našich výhodných pobytových balíčkov, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám a očakávaniam. Ocitnite sa vo svete plnom pokoja a relaxu, ktorý vás pohltí. Zažite pravé wellness hotely.

Hotel Seasons ****

Exkluzívny 4* rodinný hotel Seasons s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová. Moderný prírodný štýl s množstvom drevených prvkov.

Hotel Mountain View ****

Pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.

Hotel Riverside ***

Hotel ponúka moderné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách a je súčasťou národného futbalového centra v Poprade. Nachádza sa len pár krokov od Aquaparku AquaCity Poprad.

Hotel Hills ****

Nadštandardný a novootvorený hotel Hills **** je ideálny nielen pre rodiny s deťmi a páry, ale aj pre biznis klientelu. Výnimočný hotel vás očarí svojou rodinnou atmosférou a wellness službami priamo v Tatranskej prírode.

Hotel Horizont Resort ****

Exkluzívny wellness hotel vám ponúka široké možnosti na trávenie vášho voľného času, vysoký komfort služieb aj pre najnáročnejších hostí. Vybavenie a design celého hotela je z vzácnych prírodných materiálov a cédrového dreva. Počas vášho pobytu budete cítiť skutočnú silu prírody.

Chalety a Apartmány Horizont

Luxusné horské chaty v alpskom štýle ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu, štíty Vysokých Tatier a maximálny komfort služieb. Nachádzajú sa na mieste s vynikajúcou dostupnosťou turistických, lyžiarskych a wellness služieb. Dvojpodlažné chalety sú ideálne pre skupinu priateľov, početnú rodinu a iné kolektívy.

Online Booking

Rezervácie pobytov v hoteloch Seasons ****, Mountain View ****, Riverside*** v AquaCity Poprad a hotelov Hills **** a Horizont Resort **** vo Vysokých Tatrách