UBYTOVANIE

AquaCity Poprad je unikátny rezort, ktorý ponúka širokú škálu služieb pre ideálnu rodinnú dovolenku, wellness pobyt, nezabudnuteľný výlet, alebo firemnú akciu či event. Multifunkčný rezort ponúka ubytovacie, relaxačné a wellness služby, možnosti na zdravotnú turistiku, športové vyžitie, gastronomické a kongresové služby pre potreby biznis klientely.

Súčasťou rezortu AquaCity Poprad sú rôzne štandardy 5 hotelov – Hotel Riverside***, Seasons****, Mountain View **** v Poprade, Horizont Resort **** a Hotel Hills **** v Starej Lesnej, termálny Aquapark so 14 vonkajšími a vnútornými bazénmi s vodnou plochou 3500m2, fitnes, kryocentrum, dvojpodlažné wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa s plochou 1600 m2, klinika krásy a zdravia, masážne centrá, bary, reštaurácie, detské kútiky, ihriská a kongresové priestory.


Naše hotely ponúkajú nadštandardné vybavenie a rozsiahlu ponuku služieb. 
Ak vás zaujíma 
dovolenka pre rodiny s deťmipobyty pre dvojice alebo aktívna dovolenka na Slovensku, máme pre vás najvýhodnejšie ponuky a akciové balíčky.

Hotel Mountain View **** – moderný hotel s výhľadom na Vysoké Tatry. Poskytuje maximálny komfort, luxusný interiér, WIFI pripojenie zadarmo a všetko podľa vašich predstáv a potrieb.

Hotel Seasons **** – ubytovanie priamo v Aquaparku pod Vysokými Tatrami. Nový exkluzívny 4* rodinný hotel Seasons s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová.

Hotel Riverside *** – hotel ponúka moderné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách a je súčasťou národného futbalového centra v Poprade. Nachádza sa len pár krokov od Aquaparku AquaCity Poprad.

Horizont Resort **** – najmodernejší wellness hotel vo Vysokých Tatrách. Ponúka širokú ponuku služieb na trávenie voľného času, ale aj možnosti na úžasný romantický wellness pobyt. Horizont Resort je wellness hotel ideálny pre rodinnú dovolenku s deťmi, aktívnu ale romantickú dovolenku pre dvojice.