FIREMNÉ AKCIE

Prezentujte sa v tom najlepšom svetle a dovoľte nám aby sme Vám pripravili jedinečnú akciu s nezabudnuteľnými zážitkami. 

Bude pre nás potešením prispieť našimi mnohoročnými skúsenosťami, pri organizácii Vášho výnimočného podujatia. Ponúkame vám hotely s vysokou kvalitou ubytovania, kulinárske zážitky, wellness a spa procedúry, bohaté skúsenosti s organizáciou firemných akcií a podujatí a širokú ponuku rôznych doplnkových služieb. Naše unikátne multifunkčné kongresové priestory s moderným technickým vybavením a variabilitou usporiadania sú vhodné pre všetky druhy firemných ale aj súkromných akcií.


Konferečné priestory  v AquaCity Poprad

  • KONGRESOVÁ SÁLA 245 m2 – Ponúka možnosť usporiadania akcie až pre 350 osôb. Variabilita sály je založená na vstavanej a výsuvnej elevácii. Multifunkčná kongresová sála slúži nielen pre potreby kongresovej turistiky (prednášky, školenia, prezentácie, konferencie), ale rovnako aj pre usporiadanie plesov, diskoték, koncertov, malých divadelných predstavení alebo módnych prehliadok. Rozloženie sály umožňuje kaskádovité (divadelné) usporiadanie.
  • MEETING ROOM I. 52,5 m2 – Salónik s kapacitou do 30 osôb je ideálnym miestom na obchodné stretnutia, mítingy, školenia alebo menšie rodinné oslavy. 
  • MEETING ROOM II. 107 m2 – Poskytuje priestor až pre 60 osôb. Miestnosť sa dá jednoduchým otvorením priečky rozšíriť o rokovaciu miestnosť – salónik. Audiovizuálna technika spĺňa najnovšie štandardy týkajúce sa prezentácií. Poskytuje ideálny priestor na organizovanie konferencií, obchodných stretnutí alebo seminárov.

  • Konferečné priestory v NTC Poprad pri AquaCity Poprad – Národné tréningové centrum disponuje modernými priestormi na realizáciu osláv a stretnutí. Dve konferenčné miestnosti s kapacitou 30 a 70 osôb a VIP salónik sú spolu s reštauráciou a hotelom Riverside*** súčasťou komplexu. Konferenčné miestnosti sú k dispozícií na organizáciu kongresov, školení, tlačových konferencií a iných podujatí. VIP salónik môžete využiť na organizáciu osláv, formálnych a neformálnych stretnutí.