Doprajte svojmu telu wellness pred nadchádzajúcou zimou: Maximálny relax v AquaCity Poprad – AquaCity Poprad

Doprajte svojmu telu wellness pred nadchádzajúcou zimou: Maximálny relax v AquaCity Poprad

S blížiacou sa zimou sa pomaly blíži vianočná atmosféra a o chvíľu náš čakajú kúzelné zasnežené scenérie, ale aj zvýšené riziko pre naše zdravie. Chladné dni berú svoju daň našemu imunitnému systému, a preto je dôležité pripraviť svoje telo na sezónu zimných vírusov a nepohodlia. Našťastie, v AquaCity Poprad nájdete to ideálne miesto, kde si môžete posilniť telo a zároveň si užiť luxusné wellness zážitky.

Stres a imunitný systém
Veda nám potvrdila, že stres môže mať nepriaznivý vplyv na našu imunitu. Preto nie je nič lepšie, než sa zbaviť stresu a relaxovať. A práve na to je tu najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku – Fire & Water Wellness & Spa v AquaCity Poprad. Výskumníci aj lekári sa zhodujú v tom, že správna funkcia imunitného systému je kľúčová pre naše zdravie.

Oheň a voda v srdci wellness centra
Fire & Water Wellness & Spa je postavené na jednoduchom, ale efektívnom koncepte – oheň a voda. Tieto dva základné prvky života spolu vytvárajú dokonalú rovnováhu. Centrum ponúka nielen vynikajúce saunovanie a otužovanie, ale aj príležitosť na relaxáciu v Zátoke lásky. Počas vášho wellness pobytu si môžete dopriať zdravé ovocné šťavy, wellness nápoje alebo smoothies v dlhom wellness bare.

Relax za zatvorenými dverami
Fire & Water Wellness & Spa vás prekvapí svojou bohatou ponukou wellness služieb. Zatvoríte za sebou dvere a môžete sa pustiť do potenia. Výber je pestrý – od sauny s mentolovou vôňou po suchú saunu. Je k dispozícii až osem druhov sáun, vrátane himalájskej očisty a ceremoniálnej sauny. To všetko pomôže vašemu telu dosiahnuť maximálnu relaxáciu.

Saunové zážitky

Doprajte si zaslúžený relax v podobe Fire & Water Wellness & Spa v AquaCity Poprad.

Saunovanie v AquaCity Poprad nie je len o potení. Saunamasteri pripravujú špeciálne zážitky, vrátane ceremoniálov, rituálov a peelingov. Tieto tematické saunové šou sú sprevádzané príjemnou vôňou, hudbou a osvetlením, čo vytvára relaxačnú atmosféru. Zážitok trvá pätnásť minút a určite vás poteší.

Snežná jaskyňa a ďalšie zážitky

Doprajte si zaslúžený relax v podobe Fire & Water Wellness & Spa v AquaCity Poprad.
Okrem saunovania môžete v AquaCity Poprad zažiť aj príjemné ochladenie v skutočnej ľadovej jaskyni pri teplote -14 stupňov °C. Toto ochladenie posilní váš krvný obeh a poskytne vám skutočný zimný zážitok. Pre tých, čo sú menej odvážni, je pripravený tropický dážď a bazén pre arktické medvede.


Zátoka lásky
Súkromie má neoceniteľné hodnoty a v AquaCity Poprad ho môžete zažiť v Tajomnej lagúne s teplotou vody 33 °C. Tu si môžete užiť vodné hydromasáže, trysky, perličky a ďalšie atrakcie, ktoré prispievajú k relaxácii a regenerácii tela. Ak hľadáte romantický zážitok, určite nevynechajte Zátoku lásky – miesto, ktoré je rezervované len pre zamilované dvojice.

Nezabudnuteľný relax

Doprajte si zaslúžený relax v podobe Fire & Water Wellness & Spa v AquaCity Poprad.
Ak chcete ešte viac rozmaznávať svoje telo, AquaCity Poprad ponúka aj masáže. Môžete si vybrať z dvanástich druhov masáží a nechať sa hýčkať rukami skúsených masérov. Tieto profesionálne služby v príjemnom prostredí sú cestou k vašej celkovej pohode.

AquaCity Poprad sa môže pochváliť moderným dizajnom, efektným osvetlením a luxusným vybavením, čo vytvára nezabudnuteľný wellness zážitok. Pripravte svoje telo na zimu a zároveň si doprajte zaslúžený oddych v tomto úžasnom wellness centre.

Pre viac informácií navštívte www.aquacity.sk a užite si zimný relax vo Fire & Water Wellness & Spa v AquaCity Poprad. Vaše telo a duša budú vďačné. Okrem toho nájdete na shop.aquacity.sk výhodné akciové ponuky so zľavami až 30%. Môžete sa inšpirovať a dopriať si vianočný darček pre vašich blízkych.
https://www.cas.sk/clanok/2859589/doprajte-svojmu-telu-wellness-pred-nadchadzajucou-zimou-maximalny-relax-v-aquacity-poprad/

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment