Novootvorený Hotel Hills – AquaCity Poprad

Novootvorený Hotel Hills

Hotel Hills obohatil portfólio AquaCity Poprad pred piatimi rokmi. Odvtedy prešiel kompletnou rekonštrukciou, aby pred necelým rokom privítal nadšených hostí ako celkom nový luxusný štvorhviezdičkový wellness hotel. Bohatá ponuka veľkorysých izieb rôznej kategórie, moderný horský dizajn, prírodné interiérové a exteriérové wellness centrum, gastronómia založená na najnovších trendoch a flexibilné konferenčné priestory zaradili novinku medzi top hotely Slovenska. Čo sú jeho „chuťovky“, o ktorých by ste mali vedieť?

Originálne wellness centrum s panoramatickými výhľadmi

Miestom, ktoré si vás v Hoteli Hills určite získa je Nature Wellness centrum s úžasnými panoramatickými výhľadmi na naše veľhory. Súčasťou wellness centra sú sauny a inhalácie (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná vonná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi a vodné wellness bary.

Ozdobou wellness centra je veľkokapacitná ceremoniálna sauna určená na saunové rituály sprevádzané skvelou svetelnou a hudobnou šou. Sauna je rovnako presklená s výhľadom na okolitú prírodu a tatranský potok, jej interiér tvorí drevo rustikálneho smreka zo 100-ročnej stodoly. Výnimočné chvíle môžete aj v privátnej zóne VIP Star Lounge s exteriérovou jacuzzi, saunou, masážnymi sprchami a oddychovou zónou, či s wellness drinkom v ruke priamo v bazéne na vodnej stoličke.

Víkendové programy pre deti aj dospelých

Množstvo rodinných izieb a kompletné vybavenie pre deti, potrebné pre strávenie bezstarostnej dovolenky robia z Hotela Hills ideálny rodinný hotel. Navyše, Kids friendly hotel ponúka bezplatný pobyt pre deti do 6 rokov! Bonusom, aký nájdete málokde, sú profesionálni animátori, ktorí sa postarajú o víkendový program nielen pre deti (diskotéka s maskotom, súťaže, hry, tvorivé dielne), ale aj pre dospelých. Čakajú vás športové turnaje, aktivity, večerné kvízy, súťaže, či cvičenie v bazéne.

Chef´s table

Gastronómia bola vždy silnou stránkou Hotela Hills, jej tvárou bol roky jeden z top šéfkuchárov Slovenska Jaroslav Uhlár. V novom hoteli na túto tradíciu nadviazal ďalší špičkový šéfkuchár Jaroslav Ertl, porotca známej televíznej šou a držiteľ mnohých kuchárskych ocenení na Slovensku i v zahraničí, je zárukou kvalitnej, modernej a zaujímavej sezónnej kuchyne. V rámci projektu Chef´s table a zážitkových večerov však môžete ochutnať kulinárske umenie aj iných slovenských top šéfkuchárov, ako sú Martin Korbelič, Juraj Hruška, Martin Záhumenský, Vlado Morochovič, Peter Bracho a iní. Pre milovníkov kvalitných rumov, koňakov a cigár je k dispozícii Cigar & Cognac bar.

AquaCity club

Na záver treba spomenúť atraktívny vernostný program AquaCity klub, kde po nákupe klubovej karty (5 eur) môže člen využívať vo všetkých prevádzkach akcie, zľavy a klubové ceny s 10 – 20 % zľavou na hotelové pobyty, gastronomické služby, vstupy či online nákup v Aquashop-e. Klubovú kartu zakúpite online, alebo osobne na recepcii hotelov Hills, Horizont Resort, Seasons, Mountain View, Riverside, alebo v pokladniach v AquaCity Poprad.

V júni 2022 bude hotel oslavovať prvé výročie od svojho otvorenia s novou identitou. Riaditeľom hotela je známy hotelier Richard Pichonský. Konateľ spoločnosti Aquapark Poprad je dlhodobým riaditeľom ekologického rezortu AquaCity Poprad a hotelov Hills a Horizont Resort vo Vysokých Tatrách. Pod Tatry prišiel ako 27-ročný a už 14 rokov vedie úspešný kolos, ktorý hostil také legendy ako napríklad princ Filip, futbalisti akadémie Manchesteru United a množstvo známych osobností.

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment