POBYTOVÉ BALÍKY

Vysoké Tatry sú ideálnou destináciou pre návštevníkov, ktorí hľadajú služby na vysokej úrovni a zároveň majú radi aktívny oddych. Ak ste sa rozhodli tráviť vašu dovolenku v horách, tak si vyberte Tatry – najvyššie a najkrajšie pohorie Slovenska, ktoré sú dokonalým miestom na rozmanité trávenie voľného času.  Priamo pod Vysokými Tatrami, takmer v srdci Európy sa nachádza výnimočný ekologický rezort AquaCity Poprad, ktorého súčasťou sú aj Hotely Mountain View ****, Seasons ****, Riverside *** alebo Horizont Resort ****. Poskytneme Vám luxusné ubytovanie, relax a oddych v termálnom Aquaparku, welness vo vitálnom svete Fire & Water Wellness & Spa, skvelú zábavu v jednom z našich barov a reštaurácií a množstvo doplnkových služieb.  www.aquacityhotel.sk ,  www.horizontresort.sk


Vyberte si pobytové balíky podľa vašej chuti a vašich predstáv. Rezervujte si pobyt online cez nás za najvýhodnejšie ceny.  
REZERVÁCIA ONLINE


Hotel Riverside ***

Hotel ponúka moderné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách a je súčasťou národného futbalového centra v Poprade. Nachádza sa len pár krokov od Aquaparku AquaCity Poprad.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Seasons ****

Nový exkluzívny 4* rodinný hotel Seasons s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová. Exkluzívny interiér izieb v modernom prírodnom štýle s množstvom drevených prvkov.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Mountain View ****

Pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Horizont Resort ****

Útulný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s balkónmi a výhľadom do doliny alebo bez balkónu s výhľadom na Vysoké Tatry.
VIAC INFORMÁCIÍ