Pobytové balíky – AquaCity Poprad

Vysoké Tatry sú ideálnou destináciou pre návštevníkov, ktorí hľadajú služby na vysokej úrovni a zároveň majú radi aktívny oddych. Ak ste sa rozhodli tráviť vašu dovolenku v horách, tak si vyberte Tatry – najvyššie a najkrajšie pohorie Slovenska, ktoré sú dokonalým miestom na rozmanité trávenie voľného času.  Priamo pod Vysokými Tatrami, takmer v srdci Európy sa nachádza výnimočný ekologický rezort AquaCity Poprad, ktorého súčasťou sú aj Hotely Mountain View ****, Seasons ****, Riverside *** alebo Horizont Resort ****,  Hotel Hills **** a chalety a apartmány vo Vysokých Tatrách. Poskytneme Vám luxusné ubytovanie, relax a oddych v termálnom Aquaparku, welness vo Fire & Water Wellness & Spa centre, skvelú zábavu v jednom z našich barov a reštaurácií a množstvo doplnkových služieb.

AquaCity Poprad

Hotel Seasons ****

od100€ / noc
 • Izby Standard s rozlohou 23,6m2 sú vhodné na ubytovanie pre 2 osoby alebo rodiny s deťmi.
 • Mezonetové izby v štýle podkrovia sú prispôsobené pre rodiny s deťmi. Rozloha izieb 35,2 m2 poskytuje dostatočný priestor pre váš pobyt.
 • De Luxe apartmán s rozlohou 67,7m2 je vybavený 2 oddelenými spálňovými časťami, 2 kúpeľňami, kuchynkou
Ponuka pobytových balíkov
AquaCity Poprad

Hotel Mountain View ****

od100€ / noc
 • Izby Standard s rozlohou 30,02 m2 sú ideálne na ubytovanie pre 2 osoby. Všetky izby sú vybavené balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry a je možné na nich umiestniť prístelku.
 • Apartmány De Luxe - 4 luxusné apartmány pre 2 až 4 osoby sú rozdelené na obývaciu a spálňovú časť. Rozloha izieb je 60,2 m2. Sú vybavené dvomi samostatnými kúpeľňami a dvomi balkónmi s výhľadom 
Ponuka pobytových balíkov
Pri AquaCity Poprad

Hotel Riverside ***

od80€ / noc
 • Izby Standard - Štýlové ubytovanie v 17 Standard izbách vzdialených len pár krokov od Aquaparku. 
 • Izba Superior - Priestranná izba ponúka väčší komfort a dostatok miesta až pre 3 dospelé osoby alebo rodiny s deťmi. Hotel Riverside je súčasťou Národného futbalového tréningového centra.
Ponuka pobytových balíkov
Vysoké Tatry

Hotel Horizont Resort ****

od100€ / noc
 • Izby Standard s rozlohou 21,07 m2 sú ideálne na ubytovanie pre 2 osoby. Izby sú s balkónmi a výhľadom do doliny, alebo bez balkónov s výhľadom na Vysoké Tatry.
 • Dvojpodlažné izby Superior sú vhodné pre rodiny s deťmi. Majú oddelenú spálňovú a obývaciu časť a ich rozloha je od 39,28m2.
 • Exclusive Suite apartmány s oddelenou obývacou miestnosťou a spálňou sú vhodné pre ubytovanie 2 až 4 osôb. S rozmerom 50,97m2 poskytujú  vysoký štandard ubytovania.
 • De Luxe apartmány s rozlohou 62,77m2 sú ideálne pre najnáročnejších klientov. Oddelená obývacia a spálňová časť, dve samostatné kúpeľne a terasa poskytujú dostatočný komfort
Ponuka pobytových balíkov
vysoké tatry

Hotel Hills ****

od100€ / noc
 • Izby Standard s rozlohou od 18,3m2 do 33,8m2 sú ideálne na ubytovanie pre 2 osoby.
 • Izby typu Lux sú vhodné pre rodiny s deťmi. Majú spojenú spálňovú a obývaciu časť a ich rozloha je od 27m2 – 37m2. Izba je vybavená 2 pevnými lôžkami a rozkladacím gaučom.
 • Dvojpodlažné mezonetové apartmány sú vhodné pre ubytovanie 2 až 4 osôb. S rozmerom 66,45m2 poskytujú  vysoký štandard ubytovania a každú spálňu na inom poschodí s vlastnou kúpeľňou
 • Honeymonn izby s rozlohou 21.7m2 sú ideálne na romantické pobyty s vašim partnerom. Súčasťou luxusného vybavenia je vaňa na izbe a francúzske okná s výhľadom na okolitú prírodu.
 • Hills apartmány sú vhodné pre 2 až 4 osoby, či už pre business klienta alebo pre rodiny s deťmi. S rozlohou 34m2 a jedinečným výhľadom na štíty Vysokých Tatier.
Ponuka pobytových balíkov
vysoké tatry

Chalety a Apartmány Horizont

od 300€ / noc
 • Tatranské chalety a apartmány sú súčasťou areálu a rezortu hotela Horizont Resort
 • Ideálne pre skupinu priateľov, početnú rodinu a iné kolektívy.
  Obsadenosť dvojpodlažného chaletu je 8 osôb.
Ponuka apartmánov

Hotel Seasons ****

Exkluzívny 4* rodinný hotel Seasons s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová. Moderný prírodný štýl s množstvom drevených prvkov.

Hotel Mountain View ****

Pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.

Hotel Riverside ***

Hotel ponúka moderné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách a je súčasťou národného futbalového centra v Poprade. Nachádza sa len pár krokov od Aquaparku AquaCity Poprad.

Hotel Hills ****

Nadštandardný a novootvorený hotel Hills **** je ideálny nielen pre rodiny s deťmi a páry, ale aj pre biznis klientelu. Výnimočný hotel vás očarí svojou rodinnou atmosférou a wellness službami priamo v Tatranskej prírode.

Hotel Horizont Resort ****

Exkluzívny wellness hotel vám ponúka široké možnosti na trávenie vášho voľného času, vysoký komfort služieb aj pre najnáročnejších hostí. Vybavenie a design celého hotela je z vzácnych prírodných materiálov a cédrového dreva. Počas vášho pobytu budete cítiť skutočnú silu prírody.

Chalety a Apartmány Horizont

Luxusné horské chaty v alpskom štýle ponúkajú nádherné výhľady na okolitú prírodu, štíty Vysokých Tatier a maximálny komfort služieb. Nachádzajú sa na mieste s vynikajúcou dostupnosťou turistických, lyžiarskych a wellness služieb. Dvojpodlažné chalety sú ideálne pre skupinu priateľov, početnú rodinu a iné kolektívy.

Online Booking

Rezervácie pobytov v hoteloch Seasons ****, Mountain View ****, Riverside*** v AquaCity Poprad a hotelov Hills **** a Horizont Resort **** vo Vysokých Tatrách