Reštaurácie – AquaCity Poprad

Reštaurácia High Tatras

Reštaurácia má dvere otvorené nielen pre hotelových hostí, ale pre externých. Podávajú sa v nej raňajky a večere a počas dňa je k dispozícii aj pre návštevníkov aquaparku. Šéfkuchár pripravuje vynikajúce menu podľa súčasných moderných trendov z jedál z medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne.

Reštaurácia Lighthouse

Svoje chuťové poháriky môžete potešiť aj priamo v aquaparku a to v štýlovej a modernej samoobslužnej reštaurácii, ktorá ponúka kvalitné a zdravé jedlá a nápoje, domáce jedlá, taliansku pizzu, dezerty a iné. Pri návšteve reštaurácie sa budete cítiť priamo ako na dovolenke pri mori. Celá reštaurácia je v štýle prímorskej atmosféry. Symbolom je maják a práve v ňom nájdete vynikajúci šalátový bar.

Letné stánky

Je všeobecne známe, že pobyt pri vode akosi automaticky navodzuje aj pocit hladu. V AquaCity Poprad svojmu brušku ulahodíte rôznymi gastronomickými pochúťkami. Mnohí z nás si pamätajú časy, kedy sa bez langoša v ruke pobyt na kúpalisku ani len nerátal. Počas letnej sezóny sú pre Vás pripravené aj letné stánky s rýchlym občerstvením. Potešte svoje chuťové poháriky grilovanými jedlami, langošmi, pizzou či cestovinami. Schlaďte si horúce myšlienky výbornou zmrzlinou. Letné stánky nájdete hneď pred vonkajším pódiom, na ktorom počas celého leta prebieha bohatý zábavný program.