Pod Tatrami nájdete svet zábavy, relaxu a oddychu. AquaCity v Poprade sa môže pochváliť 13 vonkajšími a vnútornými bazénmi s termálnou vodou, ktorej teplota sa pohybuje od 28°C do 38°C. Táto voda pochádza z prírodného podzemného zdroja, ktorý je privádzaný do areálu. Jedinečnosťou je aj antikorový povrch bazénov, čo minimalizuje používanie chlóru. Voda je dezinfikovaná pomocou UV žiarenia, čo je šetrné k pokožke a očiam. Okrem toho, voda má pozitívne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, krvný obeh, nervovú sústavu a prináša aj výhody pre pleť.

AquaCity Poprad

AquaCity je miestom, kde si užijete nielen vy, ale aj vaše deti. Okrem zábavy na tobogánoch majú k dispozícii viac ako 350 vodných atrakcií. Počas leta sa môžu tešiť na FUN KIDS ZÓNU, ktorá zahŕňa 35-metrový nafukovací pirátsky park s množstvom šmýkačiek a atrakcií priamo na piesočnatej pláži s morským pieskom, ležadlami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou a nápojmi. Toto všetko vám zaručí skutočný dovolenkový relax priamo pod štítmi Tatier.

AquaCity Poprad

AquaCity ponúka bohatý animačný program pre deti vrátane kreatívnych dielní, športových turnajov, Aquacity hry, letného challenge, dance aquagymu, maľovania na tvár, fotenia s maskotom, minidiska, klubových tancov, kvízov, cocktail game a ďalších aktivít. AquaCity Poprad má pre vás pripravený bohatý letný program aj každý víkend.

AquaCity Poprad

Môžete sa tešiť na rôzne zábavné podujatia vrátane kamarátov Tárajky a Popletajky, chemických reakcií a pokusov profesora Hokusa, Usmievanky, cyklotrialovej šou majstra sveta Jána Kočiša, akrobatického umenia a šou na bicykli, Dorotky z Fidorkova, bublinových a basketbalových šou, prenosného planetária a ďalších atrakcií. Všetky deti poteší aj koncert Mira Jaroša, kúzelnícka šou Petra Šestáka, Sranda banda a kúzelník Wolf a mnoho ďalších.
www.aquacity.sk/letnyprogram

TIP OD NÁS:
Popri skvelých zážitkoch navyše ešte aj ušetríte. V AquaCity sú pripravené skvelé akcie a výhodné ceny pre rodiny s deťmi. Najviac sa oplatí zadovážiť si rodinné vstupenky – Family packet. Deti do 120 centimetrov majú vstup len za jedno euro. Aktuálne sú v predaji aj Holiday passy – najvýhodnejšie sezónne permanentky do Aquaparku i Fitness centra, ktoré sú platné každý deň počas celého leta.  Najvýhodnejší je nákup minimálne 1 deň vopred na online obchode shop.aquacity.sk.

AquaCity Poprad

ROZPRÁVKOVÉ LETO V KOVÁČOVEJ

Liečba, oddych a zábava. Všetko nájdete v ďalšom odporúčanom aquaparku – Holidaypark Kováčová. Ide o moderný areál, ktorý vám ponúka príjemné chvíle oddychu v termálnej minerálnej vode. Tento novovybudovaný areál nahradil pôvodné kúpalisko s dlhou tradíciou, ktorého návštevníci si tu užívali roky. Voda v bazénoch je rovnaká ako v neďalekých kúpeľoch a je ich najväčšou vzácnosťou. Je termálna, hypotonická, minerálna, síranovo-hydrouhličitanová a vápenato-horečnatá. Teplota pri vrtaní dosahuje 48,5 °C, zatiaľ čo v bazénoch sa pohybuje medzi 26 a 38 °C. V bazénoch nájdete rôzne hydromasážne prvky, ako sú chrliče, vodné trysky, dnový vzduchový gejzír a samostatný veľký vírivkový bazén. V letnom období je v prevádzke niekoľko stravovacích zariadení po celom areáli a pre návštevníkov je k dispozícii aj ihrisko pre plážový volejbal.

Holidaypark Kováčová

Aj deti tu nájdu svoje zábavné aktivity. Môžu si užiť 60-metrový tobogán s názvom Modrá diera a detské nafukovacie atrakcie. Majú k dispozícii nafukovací skákací hrad, skákaciu atrakciu Žralok so šmýkalkou a zábavnú skákaciu zónu, a tiež mega kačku so šou z peny – každú sobotu počas leta. Zatiaľ čo rodičia si môžu vychutnať obľúbený nápoj, deti sa môžu slobodne vyblázniť.
Kováčová nezabúda ani na deti a pripravila pre ne špeciálny animačný program na mieru počas celého leta.

Holidaypark Kováčová

Deti sa môžu zúčastniť fitness aerobicu, kreatívnych a zábavných dielní, fotenia s maskotom Káčerom a vodných hier. Majú možnosť tancovať na minidisku a vychutnať si balónovú šou. V sobotu v popoludňajších hodinách je tiež pripravená penová šou. Nedele sú venované rozprávkam, ktoré si deti môžu vychutnať vo vonkajšom animačnom stane. Animácie s maskotom Káčerom dopĺňajú rozprávkové programy, ktoré sa konajú každý víkend s rôznymi rozprávkovými postavičkami.
www.holidaypark.sk/letnyprogram

TIP OD NÁS:
Aj v Kováčovej viete získať vstupenky za super ceny. Tie sú pripravené hlavne pre rodiny s deťmi. Deti do 120 centimetrov majú taktiež vstup len za jedno euro. Aj tu si viete zakúpiť sezónne vstupenky platné každý deň počas celého leta. Holidaypark Kováčová má zriadený aj nový e-shop a všetky vstupenky je možné zakúpiť aj online na shop.holidaypark.sk.

Holidaypark Kováčová

DOVOLENKA S FLIPPYM

Ak preferujete teplejšiu klímu, máme pre vás tretiu odporúčanú destináciu na západe Slovenska. Zažite nezabudnuteľné letné chvíle v Thermal Parku a Kúpalisku Wellness Hotel Patince. Skutočný relax a regeneráciu nájdete v štyroch vnútorných bazénoch Thermal Parku. Tieto bazény sú naplnené vodou z vlastného termálneho prameňa Hévíz, ktorá má teplotu 27°C a vyviera z hĺbky 200 metrov. Termálna voda v Patinciach obsahuje vysoké množstvo hydrouhličitanov, vápnika, horčíka a síranov, čo má veľmi priaznivý vplyv na pohybové ústrojenstvo a liečbu jeho ochorení.

Thermal Park a Kúpalisko

Aj tu, po tretí raz, nájdete množstvo rôznych atrakcií od tobogánov cez nové nafukovacie atrakcie až po animačné programy. Skúsení animátori roztančia a zabavia deti športovými súťažami, umelým maľovaním tváre, výpletom vrkočov a dokonca aj kŕmením sumcov. Každý víkend je pripravený rozprávkový program s maskotom Flippym. Deti sa spolu s ním potešia koncertu obľúbených detských skladieb od TWIINS Zlatá Brána, uvidia ukážky kúziel od Kúzelníka Ivana a sokoliarske vystúpenie od skupiny Peregrínus. Zábavu nájdu na Klauniáde, získajú nové poznatky počas astrologických a chemických šou a mnoho ďalšieho.

Thermal Park a Kúpalisko

TIP OD NÁS:
Ak chcete v Patinciach ušetriť, určite si vyberte výhodné ceny pre rodiny s deťmi. Aj tu majú deti do 120 centimetrov vstup len jedno euro. Výhodné je využiť aj letné sezónne thermalpassy, platné každý deň počas leta. Vstupenky je takisto najvýhodnejšie zakúpiť v eshope – online na shop.wellnesspatince.sk.

Thermal Park a Kúpalisko
https://www.topky.sk/cl/1000991/2538651/S-detmi-na-vylet-do-Aquaparku-za-jedno-euro-