V hoteli HORIZONT Resort **** si užijete rodinnú dovolenku plnú zábavy a navyše s Aquaparkom AquaCity Poprad v cene pobytu – AquaCity Poprad

V hoteli HORIZONT Resort **** si užijete rodinnú dovolenku plnú zábavy a navyše s Aquaparkom AquaCity Poprad v cene pobytu

 

Zavrite na chvíľu oči a snívajte. Nachádzate sa na streche hotela, ležíte vo vírivkách, držíte pohár Prosecca v rukách a nad vami sa týči obloha s krásnou plejádou tatranských štítov. Tento úžasný zážitok môžete zažiť iba v HOTELI HORIZONT RESORT **** v Starej Lesnej.

Žijeme v hektických časoch a občas si každý z nás zaslúži chvíľku oddychu. Raj pre relaxáciu nájdete priamo v Starej Lesnej v HOTELI HORIZONT RESORT ****. Tento výnimočný wellness hotel v Tatrách je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, ale aj tínedžeri si tu nájdu svoje miesto. Po našej návšteve môžeme s istotou povedať, že na tomto mieste si každý nájde svoj malý kúsok neba.

Hneď po pohodlnom zaparkovaní priamo pred bránami hotela vás okúzli jeho netradičná architektúra. Po vstupe dovnútra sa vám naskytne pohľad na lobby bar so štítmi Tatier v pozadí. Ako odolať osviežujúcemu drinku alebo šálke kávy? Je to nemožné. Tatry vás v hoteli sprevádzajú na každom kroku. Počas našej návštevy sme si dokonca mohli vychutnať panoramatické výhľady na okolité hory z výťahu na vyšších poschodiach.

Hotel ponúka skvelé vybavenie, ktoré poteší nielen deti, ale aj dospelých. Pre najmenších je k dispozícii rozprávkový detský kútik hneď vedľa recepcie. Na stenách lákajú deti postavičky zo známej rozprávky Madagaskar. Deti sa tu môžu bezstarostne hrať, behať, maľovať a kresliť. Vybavenie detského kútika zahŕňa nielen bazén s guličkami, ale aj TV kino so rozprávkami a spoločenské hry. Staršie deti sa môžu zabaviť s konzolou X-BOX. Deti sa môžu tešiť na animátorov, ktorí ich zábavou sprevádzajú. Mini diskotéka s maskotom, súťaže, tvorivé dielne a detský Mini Club sú súčasťou bohatého animačného programu. Hotel sa navyše špecializuje na rodinnú dovolenku a je plne prispôsobený potrebám detí, poskytujúc im všetko potrebné vybavenie.

Pre deti aj dospelých je v hoteli k dispozícii zábavný salónik s biliardovým stolom, stolným futbalom a hracími automatmi. Tieto zábavné možnosti vytvárajú príležitosti na spoločné hry a zábavu pre celú rodinu. Počas leta si hostia môžu vychutnať animačné programy každý deň. Sú pripravené rôzne aktivity a hry, ktoré zabezpečia neustále zábavné a vzrušujúce momenty. Navyše, hotel je vybavený multifunkčným ihriskom, kde si môžete zahrať rôzne športové hry ako futbal, volejbal či basketbal. Tu si deti i dospelí môžu vychutnať aktívny čas a vybiť energiu.

Nebo pre gurmánov
Jednou z vecí, ktorá v hoteli určite očarí, sú chutné raňajky a večere podávané formou švédskych stolov. Ponuka je naozaj pestrá. Nájdete tu zdravé jedlá, ale aj vyprážané a sladké lahôdky. Jeden tanier vám rozhodne nestačí. Veľkou atrakciou sú aj gastronomické akcie Chef’s table, kde môžete zažiť jedinečné gurmánske zážitky s renomovanými šéfkuchármi. Počúvať, ako sa dajú pripraviť lahôdky len z jednoduchých zložiek, alebo ochutnať výnimočné jedlá, je pre skutočného gurmána neodolateľné.

Garancia neba

Mountain Wellness centrum je miestom, kde si môžete vychutnať štyri kvalitné sauny (soľnú, fínsku, parnú, infra), inhalácie, bazén s vodným barom a vírivkou, masážnu posteľ a jacuzzi v oddychovej miestnosti s vodopádom a ochladzovacím bazénom. No najväčším lákadlom je Vip Sky Lounge nachádzajúca sa v exkluzívnej privátnej zóne na streche hotela. Tu si môžete vychutnať luxusnú romantiku s relaxom, pokojom a úchvatným panoramatickým výhľadom na štíty Vysokých Tatier. V tejto privátnej zóne máte k dispozícii jacuzzi, presklenú fínsku saunu pre 5 osôb, mini kuchynku na prípravu nápojov a terasu s ležadlami. Pobyt v Sky Lounge je jedným z tých nezabudnuteľných a jedinečných zážitkov v živote.

Hotel ponúka štyri typy izieb: štandardné, dvojpodlažné Family Superior, apartmány Exclusive Suite a De Luxe apartmány s rozlohou 62,77 m², ktoré sú ideálne pre náročnejších hostí. De Luxe apartmány majú dokonca dve kúpeľne a terasu. Ak preferujete väčšie súkromie a nechcete bývať priamo v hoteli, máte aj možnosť ubytovať sa v luxusných horských Chatkách a Apartmánových domoch blízko hotela. Tieto možnosti sú vhodné nielen pre hostí, ktorí preferujú súkromie, ale aj pre väčšie skupiny a rodiny. Okrem súkromia vám tieto ubytovacie možnosti ponúkajú jedinečný výhľad, luxusne zariadený interiér a exteriér a ďalšie wellness služby.

Horizont ResortZdroj: AquaCity Poprad

Okrem toho, ak si rezervujete pobyt na najmenej 3 noci v letnom období, získate zdarma vstup do Aquaparku AquaCity Poprad. Ak hľadáte výnimočný wellness pobyt, rodinnú dovolenku s deťmi, romantický pobyt pre vášho partnera alebo jednoducho relax, wellness a oddych s úchvatným výhľadom na štíty Vysokých Tatier, v HOTELI HORIZONT RESORT **** ste na správnom mieste.

www.horizontresort.sk

https://diva.aktuality.sk/clanok/v0nj5ON/v-hoteli-horizont-resort-si-uzijete-rodinnu-dovolenku-plnu-zabavy-a-navyse-s-aquaparkom-aquacity-poprad-v-cene-pobytu/

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment