Jesenný tréningový camp MANCHESTER UNITED U17

12. októbra 2016

OKTÓBER 2016 / SEVEROVÝCHOD

Jesenný tréningový turnaj budúcich hviezd Manchestru United v AquaCity Poprad. Poprad je znovu po roku strediskom sústredenia mládežníckeho výberu britského futbalového klubu Manchester United, ktorý príde na týždňové sústredenie do AquaCity Poprad.
Vynikajúce podmienky na zimnú, ale aj letnú športovú prípravu a kvalitná regenerácia sú dôvodom, prečo sa budúce a súčasné futbalové hviezdy opäť už po siedmy krát, vrátili na Slovensko. Počas svojho sústredia dorastenci odohrajú futbalový zápas v Národnom futbalovom tréningovom centre (NTC) v Poprade. Už 25.10.2016 od 17:00 hod. absolvujú zápas Manchester United vs. MŠK ŽILINA.

Zápas je súčasťou týždenného tréningového kempu mládežníckeho celku Manchester United, ktorý zavíta pod Vysoké Tatry už po siedmy krát.

http://www.severovychod.sk/udalosti/jesenny-treningovy-camp-manchester-united-u17/

Od 1.11. je okres Poprad v čiernej farbe regionálneho automatu a stredisko AquaCity Poprad je z dôvodu nariadení zatvorené. Pozrite si aktuálne COVID - 19 OPATRENIA. Od 1.11. je okres Poprad v černé barvě a středisko AquaCity Poprad zavřené. Viz aktuální COVID - 19 OPATŘENÍ. From 1.11. is Poprad in black colour and the AquaCity Poprad is closed. See current COVID - 19 MEASURES. Od 1.11. AquaCity Poprad jest zamknięte. INFORMACJE DLA ODWIEDZAJĄCYCH – AKTUALIZACJA COVID – 19 ИНФОРМАЦИЯ О ПУТЕШЕСТВИИ - COVID 19