V Poprade sa dnes predstaví na prvej MTV Beach Party spevák Arash – AquaCity Poprad

V Poprade sa dnes predstaví na prvej MTV Beach Party spevák Arash

Prvú MTV Beach Party na Slovensku si budú môcť vychutnať dnes večer návštevníci AquaCity v Poprade, kde bude koncertovať populárny s…
Poprad 22. júla (TASR) – Prvú MTV Beach Party na Slovensku si budú môcť vychutnať dnes večer návštevníci AquaCity v Poprade, kde bude koncertovať populárny spevák Arash. Prostredníctvom Rádia Tatry International (RTI) si ho môžu vypočuť v priamom prenose aj zahraniční poslucháči.

Majoritný vlastník AquaCity Poprad Ján Telenský dnes pre TASR uviedol, že koncert sa bude vysielať do 18 krajín. Prezradil, že keď Arash videl pyramídu v Detskom vodnom raji, ktorý nedávno otvorili, pripomenulo mu to rodné mesto. \“Arash je ako ja. Nemôže domov. Začína spievať moderné pesničky, čo je proti islamu. Včerajšok som s ním strávil do tretej hodiny ráno. Pochopil tom, že má podobné problémy a túžby ako ja\“. Ako ďalej uviedol, dnes spieva Arash v Poprade a o tri dni neskôr vystúpi v Los Angeles.
Na otázku TASR ako je Poprad a osobitne AquaCity pripravené na dnešný koncert, Telenský odpovedal, že Arash si priviezol pod Tatry švédsku kolegyňu a v Poprade zaspieva nové pesničky. \“Miluje klobúky. Pripravil som mu preto špeciálny goralský klobúk, ktorý má dookola perly reprezentujúce samotný život. \“
Na otázku, či mal spevák špeciálne požiadavky počas pobytu v Poprade, Telenský odpovedal, že ho ubytovali v prezidentskom apartmáne hotela. \“Hneď išiel do sauny a vykúpal sa. Jeho tanečnice hodinu po polnoci povedali, že niečo také nevideli. Cítili sa ako doma, keďže viaceré technológie v AquaCity sú zo Švédska, \“ dodal majoritný vlastník popradského AquaCity.

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment