Simona Krainová žiarila pod Tatrami ako kráľovná – AquaCity Poprad

Simona Krainová žiarila pod Tatrami ako kráľovná

Model šiat, ktoré predviedla Krainová, chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá. Česká top modelka Simona Krainová bola hlavným hosťom Fashion Charity Night v Aquacity Poprad. Spolu s ňou prišla pod Tatry celá slovenská modelkovská špička a to najlepšie z tvorby módnej návrhárky Jany Pištejovej. Matka dvoch synov Simona Krainová sa predviedla v dokonalej forme a svojou charizmou, vystupovaním a úsmevom zatienila o polovicu mladšie modelky. Napriek tomu, že na predvádzacie móla vychádza už len sporadicky, módnu šou v Poprade si ujsť nenechala.

Výťažok totiž putoval na dobročinné ciele. „Som šťastná, že som tu mohla byť. Môj manžel bol dojatý a mal slzy na kraji“, povedala po skončení šou česká hviezda. Organizátori spolu prerozdelili 14-tisíc eur a výťažok z dražby šiat putoval na konto Nadácie Televízie Markíza. Model šiat, ktoré predviedla Krainová chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá, o šaty sa pokúsila zabojovať aj šéfka Fashion TV Czech and Slovak Gabika Drobová.

Najvyššiu sumu 5-tisíc eur napokon ponúkol riaditeľ Aquacity Poprad Richard Pichonský, takže šaty z dielne Popradčanky Jany Pištejovej ostali doma a šek na peknú sumu prevzal za Nadáciu TV Markíza jej člen a riaditeľ Centra Spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča. Po móle sa prešla aj markízacka redaktorka Veronika Ostrihoňová, ale aj najstaršia slovenská modelka 86 ročná Ružena Zachvejová zo Ždiaru, ktorá všetkých prišla osobne pozdraviť v kroji.

LINK

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment