TATRY SÚ OPÄŤ SVETOVÉ!

18. júla 2019

Rezort  AquaCity Poprad a Národné futbalové centrum v Poprade sa znovu stali centrom pozornosti všetkých futbalových nadšencov. 11. júla 2019 do Popradu priletel ďalší svetoznámy futbalový veľkoklub Arsenal Londýn. Futbalisti z teamov 23-ročných a 18-ročných sú čakateľmi na vstup do profesionálneho A-teamu a sveta veľkého futbalu. Popradskí futbaloví nadšenci tak mohli stretnúť budúce nádejné futbalové hviezdy. V NTC Poprad už trénovali také svetové hviezdy ako Marcus Rashford, Adnan Januzaj alebo Jesse Ellis Lingard.

„Gunners“ alebo „Kanonieri“ ako ich volajú fanúšikovia, na Slovensko a pod Tatry prišli po prvý krát.

Vďaka úsiliu majiteľa AquaCity Poprad, Jána Telenského a vynikajúcim referenciám klubu Manchester United, ktorý v Národnom tréningovom centre počas niekoľkých rokov absolvoval jesenný tréningový kemp, si aj Arsenal Londýn U23 a U18 vybral ako miesto na trénovanie a regeneráciu Poprad a Vysoké Tatry.

Počas svojho týždňového sústredenia absolvovali zápasy 12.7.2019 Arsenal Londýn U23 – Sparta Praha U23,  16.7.2019 Arsenal Londýn U18 – Slovan Bratislava a 18.7.2019 Arsenal Londýn U23 – Slávia Praha.

Okrem priateľských zápasov majú náročný tréningový program doplnený o regeneráciu v popradskom aquaparku a kryocentre. Kvalitná infraštruktúra ktorá je v Poprade v súčasnosti už vybudovaná, spĺňa všetky štandardy, ktoré tieto teamy potrebujú a vyhľadávajú. Tréningy na geotermálne vyhrievanom trávniku v NTC Poprad môžu kombinovať s outdoorovými tréningovými ihriskami a tatranský vzduch a príroda sú pre hráčov z Anglicka už len ako bonus.  Mimoriadne vydarené počasie im doprialo nádherný zážitok z návštevy Štrbského Plesa a Vysokých Tatier, kde boli očarení prírodou a tatranským regiónom. Vychutnávali si naše tradície ale aj kultúru našej krajiny a regiónu Vysokých Tatier.

https://www.topky.sk/cl/1000991/1810107/Tatry-su-opat-svetove- 

Vážení zákazníci, na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness centrum AquaCity Poprad zatvorené v termíne od 15.10.2020 do odvolania. Veríme, že čoskoro sa budeme môcť venovať Vám našim zákazníkom tak ako doteraz. Sledujte našu webovú stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávať všetky informácie. Ďakujeme za pochopenie. Vážení zákazníci, Na základě nařízení Ústředního krizového štábu SR v souvislosti s aktuální situací na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness AquaCity Poprad uzavřené v termínu od 15.10.2020 do odvolání. O dalším postupu Vás budeme informovat podle vývoje. Věříme, že brzy se budeme moci věnovat Vám našim zákazníkům tak jako dosud. Sledujte naši webovou stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávat veškeré informace. Děkujeme za pochopení. Dear customers, Based on the order of the Central Crisis Staff of the Slovak Republic dated 15.10.2020 in connection with the current situation in Slovakia, our aqua park AquaCity Poprad will be closed. We will keep you informed as it progresses. We believe that we will soon be able to provide our services to our customers as we have done so far. Please follow our website www.aquacity.sk and FB page AquaCity Poprad for full information. Thank you for your understanding. Szanowni klienci, na podstawie zarządzenia Centralnego Sztabu Kryzysowego Republiki Słowackiej z dnia 15.10.2020 r., w związku z aktualną sytuacją w Słowacji park wodny AquaCity Poprad będzie zamknięty wstępnie w terminie od 15.10.2020. O dalszych krokach będziemy Państwa informować w zależności od rozwoju sytuacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywrócić dotychczasowe funkcjonowanie i zadbać o Państwa, naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.aquacity.sk  oraz profilu AquaCity Popradna Facebooku, gdzie będziemy podawać wszelkie informacje. Dziękujemy za zrozumienie. Уважаемые клиенты, На основании постановления Центрального штаба по кризисной ситуации Словацкой Республики от 15.10.2020г. в связи со сложившейся ситуацией в Словакии, наш аквапарк AquaCity Попрад будет временно закрыт в период с 15.10.2020 года. О дальнейшем графике работы мы будем информировать вас в соответствии с развитием событий.  В своей работе мы принимаем все необходимые меры для того, чтобы обеспечить безопасность наших клиентов, уделяем большое внимание дезинфекции помещений и соблюдаем все предписания, которые действуют в этот период. Мы уверены, что в самое короткое время мы сможем полностью предоставить своим клиентам услуги, как это было до сих пор. Следите за нашим сайтом www.aquacity.sk и FB - страницей AquaCity Poprad / Horizont, где мы будем размещать всю необходимую информацию. Благодарим Вас за понимание.