More letnej zábavy vo vodnom svete pod Tatrami – AquaCity Poprad

More letnej zábavy vo vodnom svete pod Tatrami

Aj región Vysoké Tatry môže byť vašim turistickým dovolenkovým rajom. Každá jedna letná hodinka strávená za bránami AquaCity Poprad sľubuje množstvo zábavy. Vďaka petangu, šípkam, Fit Aquagymu, showtime kvízom, klubovým tancom a počas víkendov bohatému programu pre deti prežijete okamihy plné rodinného šťastia.

Kopec zážitkov, dobrodružstiev, rozprávkových sobôt i zábavných nedieľ a k tomu 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Slovenské more zábavy si počas leta užijete vo vodnom svete v regióne Vysoké Tatry. Každý jeden letný deň sú v areáli AquaCity pripravené celodenné animácie. Ratolesti sa určite potešia učeniu hrou, magickým kúzlam, detskej diskotéke či kreatívnym dielňam. Počas sobôt si užijú rozprávky ako Doba ľadová, Ľadové kráľovstvo, Hello Kitty, či Mimoni a bruchá smiechom si rozcvičia počas zábavných nedieľ, ktoré spestrí napríklad aj Šašo Ľuboš. Počas chemickej šou sa dokonca dozvedia ako si vyrobiť zábavnú hračku.
Bezstarostný oddych, zábavu a pohodlie si navyše už môžete vychutnať bez akýchkoľvek formalít. Pre návštevu bazénov nepotrebujete test a obmedzená už nie je ani kapacita strediska. „V AquaCity sme prijali niekoľko dôležitých opatrení. Pri hlavnom vchode, pokladniach, sociálnych zariadeniach i bazénoch sú dezinfekčné prostriedky a utierky, upratovanie prebieha v pravidelných požadovaných intervaloch so zvýšeným dôrazom na dezinfekciu dotykových plôch, zamestnanci gastra i wellness centra pracujú v rúškach a mnoho ďalších. Jednoducho robíme maximum preto, aby sa u nás ľudia cítili bezpečne,“ povedala Lenka Chovancová, marketingová manažérka AquaCity Poprad.  

Aby ste si mohli tie pravé letné zážitky vychutnať naozaj plným dúškom, pripravená je vstupenka FAMILY PACKET.  „Ktorá zahŕňa zvýhodnenú cenu celodenného vstupného pre rodiny s deťmi. Maximálny počet osôb na jeden rodinný balíček je šesť. Ak dieťa meria menej ako 120 centimetrov má celodenný vstup dokonca len za jedno euro,“dodáva Chovanová.

Pobyt v AquaCity Poprad je blahodarný nielen pre dušu, ale aj pre telo. „Geotermálny prameň, ktorým sú bazény napustené sa pod povrchom zeme ukrýval viac ako 15-tisíc rokov, aby napokon priviedol na povrch tú najčistejšiu termálnu vodu obsahujúcu viac ako 20 minerálov,“  vysvetlila Chovancová. Termálna voda pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky.

Vo vodnom svete pod Vysokými Tatrami nájdete:

  • 3 vonkajšie termálne bazény (28°- 38°C)s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký, sedací a relaxačný)
  • vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show
  • vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi
  • detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi)
  • 50m plavecký bazén a parná sauna
  • Wellness centrum

LINK

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment