Toto sú najkrajší muži a ženy sveta, a sú na Slovensku – AquaCity Poprad

Toto sú najkrajší muži a ženy sveta, a sú na Slovensku

Na Slovensku sú na predfinálovom sústredení najkrajší muži i ženy sveta. Finalisti Miss a Mister Supranational spolu s našou zástupkyňou a zástupcom si užívajú krásy Vysokých Tatier.
36 finalistov Mister Supranational si vo Vysokých Tatrách užíva nabitý program. Okrem výletov po našich krásnych veľhorách nakrúcajú dokrútky na finálový večer a usilovne skúšajú choreografie.

Musíte uznať, že stretnúť takúto dávku fešákov v bazéne musí byť príjemný zážitok. Medzi najkrajšími mužmi sveta nechýba ani zástupca zo Slovenska Michal Gajdosech. Nechýbajú ani dámy

Najkrajšie ženy zo 65-tich krajín sveta sa tiež pripravujú na svoje veľké finále vo Vysokých Tatrách. Ako nám prezradila Lucia Blašková z Aquacity Poprad, veľa z nich, najmä zástupkyne z Ázie a Latinskej Ameriky nikdy v Európe neboli a nikdy ani nevideli sneh. Sústredenie si teda užívajú a snehu sa nevedia nabažiť.

Slovensko zastupuje Michaela Cmarková, II. Vicemiss Slovensko 2017.

Finalistky majú nabitý program, ktorý zahŕňa výlety po najznámejších miestach vo Vysokých Tatrách, mesto Poprad, návštevu AquaCity či dokonca hokejový zápas. 

Na sústredí sa zúčastňuje aj minuloročná víťazka Miss Supranational 2016 Shirindi Shetty z Indie, modelku sprevádzajú súťažiace z celého sveta. Tento ročník súťaže sa bude vysielať okrem európskych krajín a Poľska aj v celej Latinskej Amerike a Karibiku, čo je pre náš región netradičná a naozaj pekná propagácia.

Miss Supranational 2017 Finále sa uskutoční 1. decembra 2017 v kúpeľnom meste Krynica Zdrój, Poľsko, a bude to galavečer plný módy, zábavy a s veľkolepým televíznym sprievodom.

LINK

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment