Fitnes a Spinning centrum – AquaCity Poprad
Fitnes centrum

Vybudujte a udržte si kondíciu, zdravie i sebavedomie. Fitnes centrum v AquaCity je na to ako stvorené. Nájdete tu posilňovacie a kardio stroje, bežecké pásy i veslovacie trenažéri, na ktorých precvičíte všetky svalové partie. Očakávania návštevníkov splnia aj sady lavičiek, činiek, jednoručiek a stroje s jednoduchým ovládaním a moderným dizajnom. K dispozícii sú vám aj naši skúsení inštruktori a inštruktorky, ktorí vám ochotne pomôžu a poradia pri tréningu. Kardio cvičením získate posilnenie kardiovaskulárneho systému, imunity, odbúravanie tuku, zvyšovanie kondície, a znižovanie stresu.

Bodyshaping prístroje – Vibra a Rollen

Vibra je prístroj, ktorý pracuje na základe vibrujúcej platformy, prostredníctvom ktorej dochádza ku kontrakcii svalov. Vďaka tejto rýchlej kontrakcii rôznych svalových skupín cvičenie trvá len 20 minút a pritom je mimoriadne účinné. Výsledkom je spevnenie a posilnenie ochabnutého svalstva, zvýšené spaľovanie podkožného tuku alebo eliminácia celulitídy.
Rollen
je masážny rekondičný stroj, ktorý masíruje jednotlivé partie tela, pričom priamo pôsobí na podkožné tukové bunky aktívnou masážou. Je  metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom. Pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií. 

Spinning centrum

Ak Vám viac lahodí cvičenie na dvoch kolesách, rezervujte si svoje hodiny na spinningové cvičenie. SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti.
SPINNING je ideálny pre tých, ktorí si chcú udržať alebo zlepšiť svoju kondíciu a postavu jednoduchým a zábavným spôsobom.
SPINNING je ideálny prostriedok k chudnutiu. Pri jednej 45 minútovej lekcii priemerne spálite 400 až 600 Kcal, čo je 12-krát viac ako pri aerobiku, pričom nezaťažujete svoje kĺby a šľachy. Pravidelný SPINNING tréning Vám pomôže účinne tvarovať a spevňovať Vašu postavu. SPINNING program umožňuje špecializovanú prípravu pre všetky druhy športov. S pomocou meračov tepovej frekvencie je možné simulovať konkrétnu tréningovú záťaž – vytrvalosť, rýchlosť, výbušnosť i intervalový tréning. Spinningové cvičenia sa konajú vo vybraných hodinách a je pri nich potrebná rezervácia.

Tréningy 

Ak sa Vám do vody nechce, no chcete dať svojmu telu poriadne zabrať, využite tréningy vo fitnes centre. Svoje individuálne tréningy a cvičenie si viete dohodnúť s niektorými z našich kvalifikovaných trénerov. Vybrať si môžete  efektívne silové tréningy, kruhové tréningy, HIIT a ďalšie fitness a kondičné tréningy. 

Vyskúšaj svoj tréning s našimi trénermi a získajte skvelé bonusy navyše

Chcete začať a neviete ako? Trénujte pod dohľadom skúseného a profesionálneho trénera! Ponúkame Vám individuálne silové tréningy, HIIT a ďalšie fitnes a kondičné tréningy.

Spinning inštruktor, držiteľ certifikátov Spinning Clinic, Spin Flex, Yoga Spin, vytrénuje ťa na dynamických spinningových
lekciách do top kondície