Jasmina žiarila v nádhernej bielej a v sýtej červenej ohúrila na móle aj Silvia – AquaCity Poprad

Jasmina žiarila v nádhernej bielej a v sýtej červenej ohúrila na móle aj Silvia

Fashion Charity Night v Poprade

Pravidelne ju organizuje hotel AquaCity Poprad, má už za sebou úspešných 5 rokov. Tento ročník bol šiestym v poradí. Cieľom je upútanie pozornosti na spoločenské témy a spojenie módnej prehliadky známej slovenskej návrhárky Jany Pištejovej s predstavením charitatívnych projektov a rodín v núdzi, predovšetkým z podtatranského regiónu.

Podujatie navštevuje mnoho známych osobností zo slovenského sveta kultúry, športu či umenia rovnako ako lokálni zástupcovia firiem a verejnosti. Spolu sa za tie roky podarilo vyzbierať viac ako 150 tisíc eur v podobe financií aj materiálnej pomoci, každý rok sa podporia rodiny, ktoré neľahko skúša osud.

Videli sme aj Cimbal Brothers, Ladylicious, Jana Pištejová, Silvia Lakatošová, Jasmina Alagič  Vrbovská a ďalšie známe slovenské modelky, ktoré líčil Milan Švingál a o vlasy sa im postaral Julo Hospodár. Moderovali Ján Tribula a Marianna Ďurianová.

Akcia priniesla aj plesovú inšpiráciu. Janka Pištejová na tomto podujatí predviedla ako vždy krásne šaty. Môžeme sa nimi určite inšpirovať, nakoľko prichádza sezóna plesov.

LINK

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad

Leave a comment