WELLNESS POBYT

Hľadáte výborný wellness pobyty, romantický pobyt pre dvojice,alebo víkendový wellness pobyt za ešte lepšiu cenu? Vyberte si z ponuky našich výhodných pobytových balíčkov, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám a očakávaniam. Ocitnite sa vo svete plnom pokoja a relaxu, ktorý vás pohltí. Zažite pravý wellness hotel.

POZRITE SI PONUKU AKCIOVÝCH POBYTOV

WELLNESS POBYTY V HOTELOCH AQUACITY POPRAD 

WELLNESS POBYTY V HOTELI HORIZONT RESORT **** V TATRÁCH


PONÚKAME VÁM NAŠE WELLNESS ZÁŽITKY

  • Aquapark so 14 vonkajšími a vnútornými termálnymi bazénmi s teplotou 30°C – 38°C, množstvo vodných atrakcií – vírivky, trysky, perličky, vodný hríby a iné ⇒
  • Wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa – najväčšie dvojodlažné wellness na Slovensku s rozlohou 1600 m2 – relaxačný bazén, vírivky, 8 sáun a inhalácii (ceremoniálna sauna, soľná, parná mentolová, suchá, infra sauny), ľadová jaskyňa s -14°C, oddychové a párty miestnosti, tropický dážď, ľadopád, ochladzovací arktický bazén
  • Saunové show, ceremoniály a peelingy  – 3x denne
  • Relaxačno – masážne centrum s ponukou viac ako 20 druhov relaxačných masáží a spa procedúr, beauty procedúry
  • Thajské masážne centrum – originálne thajské masáže s terapeutkami z Thajska
  • Fish Therapy – rybičky Gara Ruffa, bio pedikúra
  • Solárium
  • Chromoterpia v bazénoch  – liečba svetlom

Hotel Riverside ***

Hotel ponúka moderné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách a je súčasťou národného futbalového centra v Poprade. Nachádza sa len pár krokov od Aquaparku AquaCity Poprad.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Seasons ****

Nový exkluzívny 4* rodinný hotel Seasons s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová. Exkluzívny interiér izieb v modernom prírodnom štýle s množstvom drevených prvkov.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Mountain View ****

Pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.
VIAC INFORMÁCIÍ


Hotel Horizont Resort ****

Útulný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s balkónmi a výhľadom do doliny alebo bez balkónu s výhľadom na Vysoké Tatry.
VIAC INFORMÁCIÍ