Solárium – AquaCity Poprad
Solárium

Opálenie je našou najprirodzenejšou kozmetikou. Solárium je miesto, kde môžete bezpečne opáliť celé svoje telo. Už vás viac nemusia trápiť biele neopálené miesta pod plavkami. Teraz môžete mať príťažlivé celé telo. Kontrolované opaľovanie a prijímanie vitamínu D je najlepšou formou, ktorou získavate tmavší pigment. Vitamín D3 je dôležitý pri stavbe kostí a zabraňuje vzniku osteoporózy. Zároveň sa v kostiach ukladá vápnik a váš kostný systém je pevnejší. Solárium pomáha pri prevencii pred chrípkou, pri obličkovej nedostatočnosti detí a liečbe kožných chorôb a má intenzívny kozmetický a skrášľujúci účinok.

Priestranná opaľovacia kabína série Sunrise je mimoriadne pohodlná na opaľovanie – 208 cm na výšku a 86 cm na šírku s technickou špecifikáciou 48 x max. 180 W UV trubice Turbo. Držadlá v soláriách Vám pomôžu nájsť ideálnu pozíciu tela, uľahčujú státie a zabezpečujú rovnomerné opálenie. Špeciálne chladenie Silent Cooling, vám zabezpečí mimoriadne tiché a účinné chladenie vďaka trom ventilátorom. Osvetlenie Ambient Light vytvára fascinujúce efekty a svetelnú show, ktoré zaručia tú správnu atmosféru počas vášho opaľovania. S hudbou je každá činnosť príjemnejšia. Stereo 3D Sound systém v soláriách je vybavený dvomi reproduktormi, výberom kanálov, nastavením hlasitosti a možnosťou pripojenie slúchadiel.

  • pri každom opaľovaní použite okuliare na ochranu zraku
  • pred opaľovaním odstráňte z pokožky make-up a kozmetiku
  • nepoužívajte rôzne opaľovacie alebo samoopaľovacie krémy, ale špeciálnu solárnu kozmetiku
  • nesmiete sa opaľovať v ten istý deň v soláriu aj na slnku
  • doba medzi dvoma opaľovaniami nemá byť kratšia ako 48 hodín
  • pri užívaní liekov sa poraďte so svojím lekárom
  • Počas opaľovania v soláriu používajte odporúčanú solárnu kozmetiku. Po skončení opaľovacej procedúry v soláriu sa odporúča použiť solárnu kozmetiku po opaľovaní, ktorá svojim zložením priaznivo vplýva na pokožku (upokojuje ju) a dodá jej všetky potrebne vitamíny a má regeneračné účinky.
  • kozmetické prípravky a solárnu kozmetiku si môžete zakúpiť na recepcii Fitness centra