Bazény Blue Sapphire   – AquaCity Poprad

Bazény Blue Sapphire  

Vnútorný termálny bazén / celoročný • Teplota: 30°a 35°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 26x22m

Jedna z našich hlavných atrakcií ide ruka v ruke s ekológiou. Reč je o ekologických bazénoch Blue Sapphire. Kryté relaxačné termálne bazény s teplotou vody 30 – 35°C ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom a ďalšie atrakcie. Energiu pre celý vodný svet vyrábajú fotovoltaické články na stene bazénov. Okrem toho je celý priestor vybavený svetelnou laserovou šou. Priamo na 9 metrovej vodnej stene si tak môžete pozrieť premietanú projekciu. Zážitok umocňuje priestorový zvukový audio systém. Z AquaCity sa teda nehodno ponáhľať. Vždy večer po zotmení zažijete nezabudnuteľnú atmosféru vďaka laserovej šou, ktorá je ukážkou najvyspelejších laserových projektorov.

BLUE SAPPHIRE I

Pobyt v AquaCity Poprad je zážitkom. Vnútorný bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytne relaxáciu vo vode, ktorá má 35°C. Súčasťou sú relaxačné ležadlá a podvodné trysky. Atmosféru, relax a duševnú pohodu večer umocňujú farebné svetlá, ktorými bazén doslova ožíva.

BLUE SAPPHIRE II

Ochladzovací vnútorný bazén s teplotou vody 30 °C. Otužovanie a striedanie teplôt vody posilňuje imunitu a vaše zdravie.

 

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad