Bazény Blue Diamond    – AquaCity Poprad

Bazény Blue Diamond   

Vnútorné termálne bazény / celoročné • Teplota: 34°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 16x6m

Hľadáte dokonalý relax? Poďte k nám. Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú pre vás ideálnym miestom.

BLUE DIAMOND I.

Relax sa neodmysliteľne spája aj s drinkom priamo v bazéne. Magické podvodné svetlá, horúcu termálnu vodu, perličkový kúpeľ na podvodných sedadlách a wellness drinky nájdete priamo v bazéne Blue Diamond. Bazén je naplnený krištáľovo čistou termálnou vodou, vhodnou aj pre najmenšie deti. Nad bazénmi sa nachádza oddychová terasa s fínskymi saunami a vodný bar s relaxačnou terasou a presklenou fasádou.

BLUE DIAMOND II.

Luxusný termálny bazén Blue Diamond II s vodným barom priamo v bazéne ponúka pocit luxusu, ktorý si zaslúžite. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov a relaxovať na barových stoličkách v bazéne. Protiprúdy i sedacia lavica s perličkovým kúpeľom vám zaručia príjemné chvíľky strávené s vašou rodinou. Bazény vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si alebo si dať osviežujúci drink.

What's your reaction?
0Cool0Bad0Lol0Sad