Pre Deti – AquaCity Poprad
Plavecké kurzy pre deti

Ponúkame vám plavecké kurzy pre malé bábätká už od troch mesiacov až pre dospelých, individuálne alebo skupinové. Radi vás privítame v našom plaveckom centre.

Detské bazény

Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi, kúpať sa v slanej vode alebo si vychutnať množstvo zábavných animačných programov.

Detské párty

Chcete pripraviť vašim deťom poriadnu detskú párty? Máme pre vás pripravený výnimočný priestor, v ktorom vieme zabezpečiť detské menu i nápoje, slávnostnú tortu, tematickú a rozprávkovú výzdobu.

Detské ihriská

Zábavu mimo bazénov a na čerstvom vzduchu si deti užijú v našom vonkajšom areáli akvaparku. K dispozícii je bezpečné detské ihrisko s rôznymi atrakciami a množstvom hojdačiek, preliezkami i pieskoviskom.

Animačný program

Vynikajúca nálada, smiech a žiadna nuda. A to pod taktovkou našich animátorov, ktorí sa počas víkendov a v lete každý deň starajú o zábavný program pre deti.

Strážená detská škôlka

Znie to ako sen. Vy sa postaráte o seba a my sa postaráme o vaše deti. Doprajte si rôzne procedúry alebo navštívte wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa a my pre vaše deti zatiaľ pripravíme skvelý program.

Detský kútik Morský svet

Dvojpodlažné multifunkčné ihrisko v morskej tematike, v ktorom deti nájdu dvojšmykľavku s pristátím v bazéne s guličkami, skákaciu trampolínu, či množstvo preliezačiek, ktoré ich zabavia na dlhé hodiny.