BARY

 • CAFÉ & WINE BAR
  V café & wine bare Vám ponúkame rôzne druhy toriet, pripravovaných podľa overených receptúr, širokú ponuku lahodných káv, zmrzlinových pohárov, dezertov a  luxusných značkových vín v exkluzívnej vinotéke.
 • HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR
  Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard alebo air hockey s vašimi priateľmi. Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky. V ponuke s originálnymi kubánskymi cigarami.
 • LOBBY BAR
  Radi si pochutnáte na kvalitnej káve, horúcej čokoláde, miešaných drinkoch a iných lahodných nápojoch? Hotelový lobby bar je vhodným priestorom na obchodné stretnutia a posedenia s priateľmi. Ponúka nielen príjemný relax, ale počas leta aj príjemné sedenie na hotelovej terase s výhľadom na Vysoké Tatry. Lobby bar sa nachádza vedľa kongresového centra a hotelovej recepcie.
 • BLUE DIAMOND BARY
  Relaxujte v termálnych bazénoch na vodných barových stoličkách a priamo z bazénov si objednávajte a vychutnávajte jedinečné exotické nápoje. Výnimočné vodné Blue Diamond bary s novou ponukou miešaných alkoholických a nealkoholických drinkov, káv a iných sviežich nápojov spríjemnia váš deň.
 • BLUE SAPPHIRE BAR
  V blízkosti bazénov Blue Sapphire a detského bazéna Treasure Island – Ostrov pokladov sa nachádza bar s originálnym dizajnom ponorky, ktorý je skvelou podporou akcií v bazénoch a dopraje vám zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode. Užite relax v bazéne a potom sa nabite energiou pri lahodných kávach, osviežujúcich ovocných nápojoch, alebo delikátnych francúzskych palacinkách či zmrzline.
 • WELLNESS BAR
  K zdravému saunovaniu patria aj osviežujúce drinky. Počas vášho pobytu vo Fire & Water wellness centre navštívte aj náš unikátny 14 m Wellness bar s trendovou ponukou koktailov a zdravých wellness nápojov. Chvíľky vášho oodychu medzi pobytom v saunách si môžete spríjemniť čerstvými fresh šťavami alebo smoothies nápojmi.