Bary – AquaCity Poprad Slovensko

CAFÉ & WINE BAR

V Café & Wine bare uspokojíte svoje chute na sladké a doprajete telu potrebnú dávku kofeínu. V ponuke nájdete rôzne druhy tort, ktoré sú pripravované podľa rokmi overených receptúr. Svoju myseľ nabudíte širokou ponukou lahodných káv. Samozrejmosťou sú sladké dezerty. Schladiť sa môžete zmrzlinovým pohárom. To všetko je podčiarknuté ponukou luxusných vín v exkluzívnej vinotéke.

HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR

Ak spolu s priateľmi zatúžite po miešaných nápojoch, biliarde alebo air hokeji svoje miesto si nájdete v Hollywood suite & Cocktail Bar. Výnimočný je aj svojou štýlovou atmosférou. Nočný klub so slávnymi americkými legendami je vhodný pre súkromné párty, oslavy i diskotéky. V ponuke nájdete aj originálne kubánske cigary.

LOBBY BAR

Obchodné stretnutia i posedenia s priateľmi pri káve. Na to je najvhodnejší náš Lobby bar. Ak si radi pochutnáte na kvalitnej káve, horúcej čokoláde a miešaných či lahodných nápojoch hotelový lobby bar je na to ako stvorený. Výnimočný je počas leta aj príjemným sedením na terase, pri ktorom máte panorámu Vysokých Tatier ako na dlani. Lobby bar sa nachádza veľa kongresového centra a hotelovej recepcie.

WELLNESS BAR

Osviežujúce drinky musia mať svoje miesto aj pri saunovaní. Počas pobytu vo Fire & Water wellness centre navštívte aj náš unikátny 14 metrový Wellness bar. Očarí vás trendovou ponukou koktailov a zdravých wellness nápojov. Počas chvíľ, kedy si vaše telo musí po saunovaní oddýchnuť si tak môžete spríjemniť čerstvými fresh šťavami a rôznymi smoothie nápojmi, vďaka ktorým si si doplníte potrebnú dávku vitamínov a energie.

BLUE SAPPHIRE BAR

Užite relax v bazéne a potom sa nabite energiou pri lahodných kávach, osviežujúcich ovocných nápojoch, alebo delikátnych francúzskych palacinkách či zmrzline. Hneď v blízkosti bazénov Blue Sapphire a detského bazéna Treasure Island – Ostrov pokladov nájdete originálny bar s dizajnom ponorky. Vďaka nemu si môžete dopriať skvelé osvieženie po pobyte v termálnej vode.

BLUE DIAMOND BARY

Relaxujete priamo v bazéne a máte chuť na drink? Žiadny problém. V termálnych bazénoch na vodných barových stoličkách si priamo z bazénov objednáte a vychutnáte jedinečné exotické nápoje. Blue Diamond bary sú práve tým, že sú vodné, veľmi výnimočné. Ponuka miešaných alkoholických a nealkoholických drinkov, káv a iných sviežich nápojov spríjemní váš deň v aquaparku.

TREASURE ISLAND TERASA

Užite relax v bazéne a potom sa nabite energiou pri lahodných kávach, osviežujúcich ovocných nápojoch, alebo delikátnych francúzskych palacinkách či zmrzline.