Firemní akce – AquaCity Poprad Slovensko

Bude pre nás potešením prispieť našimi mnohoročnými skúsenosťami, pri organizácii Vášho výnimočného podujatia. Ponúkame vám hotely s vysokou kvalitou ubytovania, kulinárske zážitky, wellness a spa procedúry, bohaté skúsenosti s organizáciou firemných akcií a podujatí a širokú ponuku rôznych doplnkových služieb. Naše unikátne multifunkčné kongresové priestory s moderným technickým vybavením a variabilitou usporiadania sú vhodné pre všetky druhy firemných ale aj súkromných akcií.

Školenia a kongresy

Kongresová sála ponúka možnosť usporiadania akcie až pre 350 osôb. Variabilita sály je založená na vstavanej a výsuvnej elevácii. Multifunkčná kongresová sála slúži nielen pre potreby kongresovej turistiky (prednášky, školenia, prezentácie, konferencie). Pre menšie akcie máme k dispozícii meeting room I a II s kapacitou do 30 a do 60 osôb.

Športové sústredenia

Vynikajúce a prvotriedne podmienky pod jednou strechou. AquaCity Poprad je miestom pre ideálnu športovú prípravu, na dosiahnutie najlepších športových výkonov. Vybavenosť komplexu, poskytuje bezkonkurenčné podmienky pre akékoľvek športové teamy alebo športové sústredenia a je vhodné hlavne pre akékoľvek plavecké kempy a plavecké sústredenia, futbalové sústredenia, hokejové, tenisové a iné. Komfortné ubytovanie, široká ponuka služieb, špeciálna strava podľa požiadaviek športovcov a skvelé možnosti regenerácie a voľnočasových aktivít. Blízka dostupnosť Vysokých Tatier, ktoré sú ideálnym miestom na športovú prípravu.

Firemné večierky a eventy

Spojte váš firemný večierok s relaxom a wellnessom. Odmeňte vašich zamestnancov, kolegov alebo klientov a pripravte im nezabudnuteľný firemný večierok. Bezkonkurenčné služby, nádherné prostredie, luxusné wellness centrum, termálny Aquapark, vynikajúce jedlo a omnoho viac …

Svadby

Plánujete Vašu svadbu snov? Dôverujte nám a nechajte nás zorganizovať Vám Vašu nezabudnuteľnú svadbu. Povedzte svoje ,,ÁNO,, v hoteloch AquaCity Poprad.
Minimalistická, glamour, garden party, či tradičná slovenská svadba?

Prenájom bazénov

Ak chcete uskutočniť originálny event, firemnú oslavu alebo skvelú párty, vyberte si a prenajmite si jeden z našich exkluzívnych priestorov a zažijete neopakovateľnú atmosféru s veľkou dávkou originality. Každá akcia u nás je jedinečná a neopakovateľná. Vyznačuje sa perfektnou organizáciou podľa požiadaviek klientov, ktorá zabezpečí posilnenie imidžu každej spoločnosti. Bohaté skúsenosti, profesionálny tím a zaujímavé priestory v AquaCity Poprad sú zárukou pre naplnenie všetkých cieľov.