Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Pasta Party v AquaCity Poprad 30.7.2026

30 júla @ 18:00 - 21:00
Najchutnejšia Pasta Party tohto leta v Poprade

Príďte si vychutnať pravú atmosféru talianskeho večera plného vôní, chutí a dobrej hudby. AquaCity Poprad vás pozýva na jedinečnú Pasta Party, kde sa talianska gastronómia spojí s príjemnou letnou atmosférou a živou hudbou. Čaká vás večer plný čerstvo pripravovaných cestovín, talianskych špecialít a autentických chutí, ktoré vás na chvíľu prenesú priamo do slnečného Talianska.

Termíny podujatia

📅 30. júl 2026
📅 20. august 2026
🕕 Začiatok o 18:00 hod.

Čo vás čaká?

  • Welcome drink v podobe talianskeho aperitívu
  • Výber tradičných talianskych cestovín a bruschett
  • Pravá talianska atmosféra
  • Live DJ set od DJ Sophia Melody
  • Večer pod taktovkou Executive Chef Juraja Hrušku
  • Príjemné letné posedenie s rodinou a priateľmi
  • Cena vstupu 20 € / osoba / v predaji na eshope alebo rezervácia na info@aquacity.sk 
  • Kapacita limitovaná pre 40 osôb

Mangiare e Gustare

Taliani hovoria: „Mangiare e Gustare“ – Jedzte a vychutnávajte si. Presne v tomto duchu sa bude niesť celý večer. Zabudnite na každodenný zhon a doprajte si chvíle pohody pri kvalitnom jedle, dobrej hudbe a jedinečnej atmosfére.

Rezervujte si svoje miesto

Kapacita podujatia je obmedzená, preto odporúčame rezervovať si miesto vopred. Tešíme sa na vás na najchutnejšej Pasta Party tohto leta v AquaCity Poprad! 🇮🇹🍝✨

Vstupenky v predaji tu 

Podrobnosti

  • Dátum: 30 júla
  • Čas:
    18:00 - 21:00