Bazény Blue Sapphire

Bazény Blue Sapphire sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Moderná budova, ktorá ako svoj primárny zdroj energie využíva termálnu vodu a zároveň využíva aj slnečnú energiu, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre všetky zmysly. Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35 stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30°C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie. Presklená fasáda poskytuje dostatok svetla počas dňa a podvečer ponúka nezabudnuteľný zážitok pri pozorovaní západu slnka a Vysokých Tatier. Dve steny fasády sú osadené fotovoltaickými článkami, ktoré zabezpečujú výrobu čistej elektrickej energie. Nad bazénmi Blue Sapphire je samostatná presklená terasa, ktorej dominuje jeden z najväčších detských kútikov na Slovensku.

LASER SHOW – každý večer v bazénoch Blue Sapphire o 20.30 hod.

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Animované 3D obrazy vznášajúce sa vo vzduchu pri emotívnej hudbe vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok.

Program Laser show

Relaxujte v bazénoch a zažite výnimočné predstavenie na rôzne témy:

  • Vytvorenie AquaCity
  • James Bond 007
  • Slovensko
  • Evolúcia
  • Piráti Karibiku
  • Detská laser show
  • Michael Jackson tanečná show
  • Love & Romance

CHROMOTERAPIA

Alternatívna liečebná metóda, ktorá využíva farbu a svetlo na dosiahnutie fyzickej a duševnej rovnováhy. Má dlhú tradíciu v medicíne. Liečba farbou a svetlom sa používa odpradávna a jej začiatky siahajú až k starovekým egyptským a čínskym civilizáciám. V bazénoch Blue Sapphire v AquaCity sa používajú farebné efekty v masážnych bazénoch v spojení s termálnou vodou a cieľom maximalizovať upokojujúci vplyv farieb a tepla na duševnú a telesnú rovnováhu. Antická forma liečiteľstva je založená na myšlienke, že každá bytosť obsahuje päť základných elementov: zem, vodu, vzduch, oheň a éter (priestor). Ich pomer je úzko spätý s osobnosťou a povahou a líši sa od bytosti k bytosti. Akékoľvek narušenie tejto rovnováhy, či už nezdravým životným štýlom, alebo vonkajšími vplyvmi, spôsobí chorobu. Ayurvéda využíva energiu obsiahnutú vo farbách spektra na vyváženie týchto elementov.

FIREMNÉ PÁRTY A VEČIERKY

Bazény Blue Sapphire sú ideálnym miestom na firemnú párty, originálny event alebo večierok. Možnosť prekrytia jednotlivých bazénov pódiami ponúka priestor na zorganizovanie akejkoľvek akcie s bohatým programom, tanečným parketom priamo nad bazénom a laserovou show.

Otváracie hodiny