DENNÉ MENU

Spríjemnite si váš deň v našej reštaurácii High Tatras, s úžasným výhľadom na Vysoké Tatry a s ponukou jedál, ktoré sú skutočným gurmánskym zážitkom. Naši šéfkuchári si dávajú záležať na starostlivo vyberaných a čerstvých surovinách, do ktorých vkladajú svoju dlhoročnú prax, skúsenosti a tvorivosť. Príďte si vychutnať menu À la carte zostaveného známym slovenským šéfkuchárom Jaroslavom Ertlom, alebo obedového denného menu pre príjemný obed s priateľmi, kolegami alebo obchodnými partnermi. Môžete prísť ochutnať trendové sezónne ponuky zostavené podľa gastronomického kalendára.

Počas pracovných dní vám v Reštaurácii High Tatras ponúkame výhodné denné menu pre individuálnych návštevníkov alebo skupiny. Na výber máte zo 4 jedál. Denné menu podávame v pondelok – piatok v čase od 11:30 – 14:30 hod. Ak ste držiteľom klubovej karty AquaCity Poprad máte zľavu z denného menu 5%.  Denné menu si môžete objednať aj telefonicky a vyzdvihnúť na tel.č. +421 7851563
* Reštauráciu High Tatras sa nachádza pred vstupom do Aquaparku a denné menu je možné využívať pred alebo po vašom pobyte v Aquaparku. 


MENU OD 21.9 – 25.9.2020