Tom Kave Talk show 8.12.2022 – AquaCity Poprad
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tom Kave Talk show 8.12.2022

8 decembra, 2022 @ 18:30 - 20:00

Dámy a páni.

Zapíšte si do Vašich diárov termín 7. a 8.decembra 2022. Na Slovensko prichádza niečo čo tu ešte nikdy nebolo, TOM KAVE TALK SHOW. Vzťahy a opäť vzťahy. Sú všade okolo nás. Tak obrovsky nepochopená definícia, a pritom tak dôležitá v našich životoch. Bohužiaľ, vzťahy dnes nefungujú. Dáva sa im stále menej a menej pozornosti. Prečo? Pretože sa deje rýchly odklon od Rodiny. Zabúdame, že Rodina je to najviac. Naháňame sa a čas beží. A my to chceme zmeniť a zachrániť. Do kruhu šťastného a úsmevného života patrí aj vzťah / Rodina. Už sa zistilo, že vzťah nie je len vzťah, nestačí mať len vzťah. Vzťah treba tvoriť a zvládať ho. Každý deň. Ale ako? To je už účel Tom Kave Talk Show, lukratívna, jedinečná, estetická, náučná, motivačná a zároveň zábavná. Vždy so zaujímavými hosťami. Nie typická ale iná. Príď sa presvedčiť.

7.12 štartujeme v Hoteli Slávia v Košiciach veľkolepý Grand Opening a 8.12 v kongresovej sále v Aquacity Poprad pokračujeme.

Pozor! VSTUPENKY sú v obmedzenom počte!

Špeciálnymi hosťami 7. a 8.decembra na Tom Kave Talk Show budú viaceré slovenské osobnosti. Pozvanie prijal obľúbený slovenský herec, ktorý roky hviezdil na televíznych obrazovkách v seriáloch Mafstory známy ako Banán či Profesionáli, Peter Batthyany. Pozvanie prijala aj legenda tanečnej scény Johnny Mečoch alias Johnny Perfecto, Inšpiratívny rečník na vozíku s ťažkým príbehom Tomáš Masaryk a energiou nabitý coach a podnikateľ Milan Tkáč alias Milan Coach. Budete počuť čo ste ešte nikdy nepočuli, každý príbeh hostí je inšpiratívny, až neuveriteľný. Ako klenot večera na Tom Kave Talk Show bude mladá a talentovaná speváčka Lucia Gibarti, ktorá sa do pamäti, nie len hudobných nadšencov, vryla ako hlas titulnej skladby kino trháka SVIŇA, svojím sólovým hudobným počinom vyráža dych! Pri jej novinke, anglickej piesni WINNER sa naskytá otázka:  je to skutočne tá istá speváčka, ktorej hlas vďaka hitu Slovensko moje, otčina moja, pozná celé Slovensko? TOM KAVE TALK SHOW bude aj o speve, a nie hocijakom.

Dňa 7. a 8.12.2022 sa zrodí na Slovensku niečo nové, do detailu premyslené, už to nikdy nebude ako predtým, už nikdy nebudeš stagnovať vo vzťahu, ani v ňom trpieť. Konečne vzťah bez bolesti. Dozvieš sa tajomstvo fungujúceho vzťahu. Účelom Tom Kave Talk Show je zanechať uvedomenia a odhaliť pravdu. Už nemôžeme čakať, že zajtra bude lepšie a veriť, že sa to samo vyrieši. Potrebujeme sa spájať a hovoriť otvorene, hovoriť pravdu. V pravde je sila.

Details

Date:
8 decembra, 2022
Time:
18:30 - 20:00
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/tom-kave-talk-show/

Venue

Kongresová sála 3. poschodie