Hanička a Murko – AquaCity Poprad
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hanička a Murko

3 júla, 2022 @ 16:00 - 17:00

8€

Hanička a Murko v AquaCity Poprad. Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube alebo TV Jojko. Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla.

HANIČKA A MURKO – PESNIČKOVO-DIVADELNÉ VYSTÚPENIE PRE MALÉ DETI

Najobľúbenejšia bábková dvojica – malá škôlkarka Hanička a jej verný kocúrik Murko – prinášajú malým deťom veselé koncertné vystúpenie!
Deti poznajú Haničku a Murka z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (viac ako 75 miliónov videní), z Detskej televízie JOJKO, či z CD a DVD nosičov.

Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Haničku a Murka sprevádzajú dve šikovné herečky, ktoré s nimi spievajú, tancujú a pomáhajú im urobiť z vystúpenia ozajstnú šou!

Deti sa môžu vyjašiť, aktívne zapájať do predstavenia a zaspievať si obľúbené hity z troch CD Haničky a Murka (napr. Autá, Ika-tika-gymnastika, Červený kacheľ, či Malá opička). Medzi pesničkami sa zabavia na divadelných scénkach Haničky a Murka a ich kamarátok. Bábky vedú profesionálni bábkoherci.

Ukážku z vystúpenia si môžete pozrieť TU: https://youtu.be/yvqN5IB3QIQ

Bohatú tvorbu nájdete na YouTube: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

Aktuálne informácie môžete sledovať na facebookovom profile Haničky a Murka: https://www.facebook.com/hanickaamurko

Predstavenie je určené pre malé deti – predovšetkým v škôlkarskom veku.
Vstupenku potrebuje každé dieťa aj dospelý.
Dĺžka trvania: 50 minút

Vstupenky v predaji tu

Details

Date:
3 júla, 2022
Time:
16:00 - 17:00
Cost:
8€

Venue

Kongresová sála 3. poschodie