FITNES A SPINNING

FITNES A SPINNING CENTRUM

V našom fitnes centre sú vám k dispozícii posilňovacie stroje, kardio stroje, bežecké pásy, veslovacie trenažéri, na ktorých môžete precvičovať všetky svalové partie. Sady lavičiek, činiek, jednoručiek a stroje s jednoduchým ovládaním a moderným dizajnom splnia očakávania každého zákazníka. K dispozícii sú vám aj naši skúsení inštruktori a inštruktorky, ktorí vám ochotne pomôžu a poradia pri vašom tréningu.

V útulnom a príjemnom prostredí si cvičením na kardio strojoch vybudujete, udržíte a posilníte vašu kondíciu, zdravie a sebavedomie. Kardio cvičením získate posilnenie kardiovaskulárneho systému, imunity, odbúravanie tuku, zvyšovanie kondície, a znižovanie stresu.

  • moderné vybavenie v klimatizovanom prostredí
  • cvičenie na rôznych druhoch kardio prístrojov (steppery, rotopedy, veslovacie stroje, bicykle,…)
  • výhodné podmienky a ceny predplatených permanentiek

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti.
SPINNING je ideálny pre tých, ktorí si chcú udržať alebo zlepšiť svoju kondíciu postavu jednoduchým a zábavným spôsobom.
SPINNING je ideálny prostriedok k chudnutiu. Pri jednej 45 minútovej lekcii priemerne spálite 400 až 600 Kcal, čo je 12-krát viac ako pri aerobiku, pričom nezaťažujete svoje kĺby a šľachy.

Pravidelný SPINNING tréning Vám pomôže účinne tvarovať a spevňovať Vašu postavu. SPINNING program umožňuje špecializovanú prípravu pre všetky druhy športov. S pomocou meračov tepovej frekvencie je možné simulovať konkrétnu tréningovú záťaž – vytrvalosť, rýchlosť, výbušnosť i intervalový tréning.


Informácie o otváracích hodinách Aquaparku
Prevádzkové oznamy a obmedzenia