Úvodná trojica – AquaCity Poprad
Ubytovanie

Ponúkame ubytovanie v TOP hoteloch na Slovensku s vysokou kvalitou služieb, kulinárskymi zážitkami, wellness a spa procedúrami a bohatými skúsenosťami s organizáciou firemných akcií. Súčasťou strediska AquaCity Poprad sú hotely Mountain View ****, Seasons **** a Riverside***v Poprade a hotely Horizont Resort ***** a hotel Hills **** vo Vysokých Tatrách.

Wellness

Najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku Fire & Water Wellness & Spa vás očarí širokou ponukou výnimočných wellness služieb. Nájdete v ňom rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu so saunovými show, oddychové miestnosti, ľadovú jaskyňu, relaxačný bazén, zátoku lásky alebo vírivku.

Aquapark

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu. Súčasťou Aquaparku je 14 vonkajších a vnútorných termálnych a ohrievaných bazénov s teplotou vody 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka.