Simona Krainová žiarila pod Tatrami ako kráľovná

17. decembra 2015

DECEMBER 2015/TV NOVINY/

Model šiat, ktoré predviedla Krainová, chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá. Česká top modelka Simona Krainová bola hlavným hosťom Fashion Charity Night v Aquacity Poprad. Spolu s ňou prišla pod Tatry celá slovenská modelkovská špička a to najlepšie z tvorby módnej návrhárky Jany Pištejovej. Matka dvoch synov Simona Krainová sa predviedla v dokonalej forme a svojou charizmou, vystupovaním a úsmevom zatienila o polovicu mladšie modelky. Napriek tomu, že na predvádzacie móla vychádza už len sporadicky, módnu šou v Poprade si ujsť nenechala.

Výťažok totiž putoval na dobročinné ciele. „Som šťastná, že som tu mohla byť. Môj manžel bol dojatý a mal slzy na kraji“, povedala po skončení šou česká hviezda. Organizátori spolu prerozdelili 14-tisíc eur a výťažok z dražby šiat putoval na konto Nadácie Televízie Markíza. Model šiat, ktoré predviedla Krainová chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá, o šaty sa pokúsila zabojovať aj šéfka Fashion TV Czech and Slovak Gabika Drobová.

Najvyššiu sumu 5-tisíc eur napokon ponúkol riaditeľ Aquacity Poprad Richard Pichonský, takže šaty z dielne Popradčanky Jany Pištejovej ostali doma a šek na peknú sumu prevzal za Nadáciu TV Markíza jej člen a riaditeľ Centra Spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča. Po móle sa prešla aj markízacka redaktorka Veronika Ostrihoňová, ale aj najstaršia slovenská modelka 86 ročná Ružena Zachvejová zo Ždiaru, ktorá všetkých prišla osobne pozdraviť v kroji.

http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1814399_simona-krainova-ziarila-pod-tatrami-ako-kralovna

Vážení zákazníci, na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness centrum AquaCity Poprad zatvorené v termíne od 15.10.2020 do odvolania. Veríme, že čoskoro sa budeme môcť venovať Vám našim zákazníkom tak ako doteraz. Sledujte našu webovú stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávať všetky informácie. Ďakujeme za pochopenie. Vážení zákazníci, Na základě nařízení Ústředního krizového štábu SR v souvislosti s aktuální situací na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness AquaCity Poprad uzavřené v termínu od 15.10.2020 do odvolání. O dalším postupu Vás budeme informovat podle vývoje. Věříme, že brzy se budeme moci věnovat Vám našim zákazníkům tak jako dosud. Sledujte naši webovou stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávat veškeré informace. Děkujeme za pochopení. Dear customers, Based on the order of the Central Crisis Staff of the Slovak Republic dated 15.10.2020 in connection with the current situation in Slovakia, our aqua park AquaCity Poprad will be closed. We will keep you informed as it progresses. We believe that we will soon be able to provide our services to our customers as we have done so far. Please follow our website www.aquacity.sk and FB page AquaCity Poprad for full information. Thank you for your understanding. Szanowni klienci, na podstawie zarządzenia Centralnego Sztabu Kryzysowego Republiki Słowackiej z dnia 15.10.2020 r., w związku z aktualną sytuacją w Słowacji park wodny AquaCity Poprad będzie zamknięty wstępnie w terminie od 15.10.2020. O dalszych krokach będziemy Państwa informować w zależności od rozwoju sytuacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywrócić dotychczasowe funkcjonowanie i zadbać o Państwa, naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.aquacity.sk  oraz profilu AquaCity Popradna Facebooku, gdzie będziemy podawać wszelkie informacje. Dziękujemy za zrozumienie. Уважаемые клиенты, На основании постановления Центрального штаба по кризисной ситуации Словацкой Республики от 15.10.2020г. в связи со сложившейся ситуацией в Словакии, наш аквапарк AquaCity Попрад будет временно закрыт в период с 15.10.2020 года. О дальнейшем графике работы мы будем информировать вас в соответствии с развитием событий.  В своей работе мы принимаем все необходимые меры для того, чтобы обеспечить безопасность наших клиентов, уделяем большое внимание дезинфекции помещений и соблюдаем все предписания, которые действуют в этот период. Мы уверены, что в самое короткое время мы сможем полностью предоставить своим клиентам услуги, как это было до сих пор. Следите за нашим сайтом www.aquacity.sk и FB - страницей AquaCity Poprad / Horizont, где мы будем размещать всю необходимую информацию. Благодарим Вас за понимание.