Simona Krainová žiarila pod Tatrami ako kráľovná

17. decembra 2015

DECEMBER 2015/TV NOVINY/

Model šiat, ktoré predviedla Krainová, chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá. Česká top modelka Simona Krainová bola hlavným hosťom Fashion Charity Night v Aquacity Poprad. Spolu s ňou prišla pod Tatry celá slovenská modelkovská špička a to najlepšie z tvorby módnej návrhárky Jany Pištejovej. Matka dvoch synov Simona Krainová sa predviedla v dokonalej forme a svojou charizmou, vystupovaním a úsmevom zatienila o polovicu mladšie modelky. Napriek tomu, že na predvádzacie móla vychádza už len sporadicky, módnu šou v Poprade si ujsť nenechala.

Výťažok totiž putoval na dobročinné ciele. „Som šťastná, že som tu mohla byť. Môj manžel bol dojatý a mal slzy na kraji“, povedala po skončení šou česká hviezda. Organizátori spolu prerozdelili 14-tisíc eur a výťažok z dražby šiat putoval na konto Nadácie Televízie Markíza. Model šiat, ktoré predviedla Krainová chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá, o šaty sa pokúsila zabojovať aj šéfka Fashion TV Czech and Slovak Gabika Drobová.

Najvyššiu sumu 5-tisíc eur napokon ponúkol riaditeľ Aquacity Poprad Richard Pichonský, takže šaty z dielne Popradčanky Jany Pištejovej ostali doma a šek na peknú sumu prevzal za Nadáciu TV Markíza jej člen a riaditeľ Centra Spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča. Po móle sa prešla aj markízacka redaktorka Veronika Ostrihoňová, ale aj najstaršia slovenská modelka 86 ročná Ružena Zachvejová zo Ždiaru, ktorá všetkých prišla osobne pozdraviť v kroji.

http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1814399_simona-krainova-ziarila-pod-tatrami-ako-kralovna

Od 1.11. je okres Poprad v čiernej farbe regionálneho automatu a stredisko AquaCity Poprad je z dôvodu nariadení zatvorené. Pozrite si aktuálne COVID - 19 OPATRENIA. Od 1.11. je okres Poprad v černé barvě a středisko AquaCity Poprad zavřené. Viz aktuální COVID - 19 OPATŘENÍ. From 1.11. is Poprad in black colour and the AquaCity Poprad is closed. See current COVID - 19 MEASURES. Od 1.11. AquaCity Poprad jest zamknięte. INFORMACJE DLA ODWIEDZAJĄCYCH – AKTUALIZACJA COVID – 19 ИНФОРМАЦИЯ О ПУТЕШЕСТВИИ - COVID 19