ROZPRÁVKOVÉ AQUACITY

Pozrite si naše detské programy a rozprávkové vystúpenia – Paci Pac, Hanička a Murko, Dúhalka, Fíha Tralala a Tárajko a Popletajka

Paci a Pac a kamaráti prichádzajú do AquaCity Poprad s novým programom. Okrem krásnych kulís a postavičiek sa môžete tešiť na obľúbené pesničky ako Helikoptéra,  Pán trampolíny, Lietadlo, Zúbok, Slon a veľa ďalších. Neváhaj a príď sa pozrieť na svojich kamarátov.
Vstupenky v predaji tu


Hanička a Murko v AquaCity Poprad. Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube alebo TV Jojko. Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla.
Vstupenky v predaji tu


Z Krajiny za Dúhou k Vám prichádza usmievavá, zvedavá a odvážna Dúhalka. Budete sa spolu smiať, spievať, tancovať a svet okolo seba spoznávať. Lietajúce jednorožce, voňavé bublinky a jedna veľká farebná dúha! Vstúpte s Dúhalkou do zázračného sveta.
Vstupenky v predaji tu


FÍHA tralala  – pesničkovo – divadelná šou pre najmenších divákov. Obľúbený škriatok FÍHA tralala si pre detičky pripravil krásny pesničkový program plný najväčších hitov, aj nových pesničiek. Deti sa môžu taktiež tešiť na obľúbené rozprávkové postavičky myšky z knižky či žabky.
Vstupenky v predaji tu


Tárajko a Popletajka sú dvaja nerozluční priatelia z krajiny Rozprávkovo. Spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet, aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu. Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti.
Vstupenky v predaji tu