Kariéra

Naša spoločnosť ponúka rôzne pracovné pozície, dlhodobý pracovný pomer v stabilnej firme s bohatým sociálnym programom, možnosťou vzdelávania a ďalšieho osobného rozvoja a pracovného postupu. Ponúkame zaujímavú a veľmi dynamickú prácu v cestovnom ruchu na pracovných pozíciách:

Pracovné ponuky

 • Kuchár – príprava jedál domácej aj zahraničnej kuchyne, kooperácia s teamom v kuchyni, sledovanie stavu zásob, inventúra, udržiavanie chodu kuchyne a čistoty v kuchyni, príprava hotelových polpenzií, varenie počas firemných akcií
 • Pomocný kuchár – spolupráca s teamom kuchárov, príprava ingrediencií a príloh, jednoduché varenie, príprava jedál studenej kuchyne, spolupráca pri príprave hotelových polpenzií a pri firemných eventoch
 • Pomocná sila – udržiavanie čistoty v kuchyni, spolupráca pri príprave ingrediencií pre varenie
 • Čašník – Klasická náplň práce s dôrazom pre kandidáta, ktorý:
  Stará sa o spokojnosť hostí. Dodržiava štandardné postupy obsluhy a poskytovania služieb
  Pred začatím prevádzky včas upravuje stoly, ponukové stoly a vitríny, pripravuje si servírovací inventár.
  Je oboznámený s obsahom jedálneho a nápojového lístka, technologickými postupmi prípravy jedál a nápojov. V styku s hosťom je prívetivý, usmieva sa a využíva svoj osobný prístup k hosťom na ovplyvnenie ich spokojnosti.
 • Barman – príprava a miešanie coctailov, vítaná kreativita pri tvorbe vlastných cocktailov, znalosť trendov a profesionálny servis, servírovanie nápojov, udržiavanie čistoty inventáru a baru, spolupráca s teamom, spolupráca pri firemných eventoch, možná práca v noci, prax min. 2 roky nevyhnutná
 • Recepčná: Práca na recepcii hotela. Check in, check out hotelových hostí, starostlivosť o hostí, registrácia a vedenie evidencie hostí, poskytovanie informácií o rezorte Aquacity a blízkom okolí, práca s hotelovým systémom.
  Základná administratívna činnosť, obchodná korešpondencia, vykonávanie a evidencia rezervácii, práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom, vystavovanie faktúr za ubytovanie.
 • Chyžná: Kompletné upratovanie hotelových izieb, dopĺňanie minibarov, hotelovej kozmetiky. Vysávanie, utieranie prachu, vynášanie smetí, umývanie podlahy, prezliekanie posteľného prádla. Upratovanie spoločných priestorov.

 

Zamestnanecké výhody, benefity

Okrem skúseností vyžadujeme veľmi osobný a profesionálny prístup, maximálnu zodpovednosť a lojalitu.
Zamestnancom ponúkame stabilné zamestnanie v zahraničnej spoločnosti, s reálnymi možnosťami vzdelávania, osobného rastu, možného postupu a sociálnych benefitov.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis životopis emailom na adresu info@aquacity.sk, alebo poštou na adresu hotela. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Vážení zákazníci, na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness centrum AquaCity Poprad zatvorené v termíne od 15.10.2020 do odvolania. Veríme, že čoskoro sa budeme môcť venovať Vám našim zákazníkom tak ako doteraz. Sledujte našu webovú stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávať všetky informácie. Ďakujeme za pochopenie. Vážení zákazníci, Na základě nařízení Ústředního krizového štábu SR v souvislosti s aktuální situací na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness AquaCity Poprad uzavřené v termínu od 15.10.2020 do odvolání. O dalším postupu Vás budeme informovat podle vývoje. Věříme, že brzy se budeme moci věnovat Vám našim zákazníkům tak jako dosud. Sledujte naši webovou stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávat veškeré informace. Děkujeme za pochopení. Dear customers, Based on the order of the Central Crisis Staff of the Slovak Republic dated 15.10.2020 in connection with the current situation in Slovakia, our aqua park AquaCity Poprad will be closed. We will keep you informed as it progresses. We believe that we will soon be able to provide our services to our customers as we have done so far. Please follow our website www.aquacity.sk and FB page AquaCity Poprad for full information. Thank you for your understanding. Szanowni klienci, na podstawie zarządzenia Centralnego Sztabu Kryzysowego Republiki Słowackiej z dnia 15.10.2020 r., w związku z aktualną sytuacją w Słowacji park wodny AquaCity Poprad będzie zamknięty wstępnie w terminie od 15.10.2020. O dalszych krokach będziemy Państwa informować w zależności od rozwoju sytuacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywrócić dotychczasowe funkcjonowanie i zadbać o Państwa, naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.aquacity.sk  oraz profilu AquaCity Popradna Facebooku, gdzie będziemy podawać wszelkie informacje. Dziękujemy za zrozumienie. Уважаемые клиенты, На основании постановления Центрального штаба по кризисной ситуации Словацкой Республики от 15.10.2020г. в связи со сложившейся ситуацией в Словакии, наш аквапарк AquaCity Попрад будет временно закрыт в период с 15.10.2020 года. О дальнейшем графике работы мы будем информировать вас в соответствии с развитием событий.  В своей работе мы принимаем все необходимые меры для того, чтобы обеспечить безопасность наших клиентов, уделяем большое внимание дезинфекции помещений и соблюдаем все предписания, которые действуют в этот период. Мы уверены, что в самое короткое время мы сможем полностью предоставить своим клиентам услуги, как это было до сих пор. Следите за нашим сайтом www.aquacity.sk и FB - страницей AquaCity Poprad / Horizont, где мы будем размещать всю необходимую информацию. Благодарим Вас за понимание.