Kariéra

Naša spoločnosť ponúka rôzne pracovné pozície, dlhodobý pracovný pomer v stabilnej firme s bohatým sociálnym programom, možnosťou vzdelávania a ďalšieho osobného rozvoja a pracovného postupu. Ponúkame zaujímavú a veľmi dynamickú prácu v cestovnom ruchu na pracovných pozíciách:

Pracovné ponuky

 • Kuchár – príprava jedál domácej aj zahraničnej kuchyne, kooperácia s teamom v kuchyni, sledovanie stavu zásob, inventúra, udržiavanie chodu kuchyne a čistoty v kuchyni, príprava hotelových polpenzií, varenie počas firemných akcií
 • Pomocný kuchár – spolupráca s teamom kuchárov, príprava ingrediencií a príloh, jednoduché varenie, príprava jedál studenej kuchyne, spolupráca pri príprave hotelových polpenzií a pri firemných eventoch
 • Pomocná sila – udržiavanie čistoty v kuchyni, spolupráca pri príprave ingrediencií pre varenie
 • Čašník – Klasická náplň práce s dôrazom pre kandidáta, ktorý:
  Stará sa o spokojnosť hostí. Dodržiava štandardné postupy obsluhy a poskytovania služieb
  Pred začatím prevádzky včas upravuje stoly, ponukové stoly a vitríny, pripravuje si servírovací inventár.
  Je oboznámený s obsahom jedálneho a nápojového lístka, technologickými postupmi prípravy jedál a nápojov. V styku s hosťom je prívetivý, usmieva sa a využíva svoj osobný prístup k hosťom na ovplyvnenie ich spokojnosti.
 • Barman – príprava a miešanie coctailov, vítaná kreativita pri tvorbe vlastných cocktailov, znalosť trendov a profesionálny servis, servírovanie nápojov, udržiavanie čistoty inventáru a baru, spolupráca s teamom, spolupráca pri firemných eventoch, možná práca v noci, prax min. 2 roky nevyhnutná
 • Recepčná: Práca na recepcii hotela. Check in, check out hotelových hostí, starostlivosť o hostí, registrácia a vedenie evidencie hostí, poskytovanie informácií o rezorte Aquacity a blízkom okolí, práca s hotelovým systémom.
  Základná administratívna činnosť, obchodná korešpondencia, vykonávanie a evidencia rezervácii, práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom, vystavovanie faktúr za ubytovanie.
 • Chyžná: Kompletné upratovanie hotelových izieb, dopĺňanie minibarov, hotelovej kozmetiky. Vysávanie, utieranie prachu, vynášanie smetí, umývanie podlahy, prezliekanie posteľného prádla. Upratovanie spoločných priestorov.

 

Zamestnanecké výhody, benefity

Okrem skúseností vyžadujeme veľmi osobný a profesionálny prístup, maximálnu zodpovednosť a lojalitu.
Zamestnancom ponúkame stabilné zamestnanie v zahraničnej spoločnosti, s reálnymi možnosťami vzdelávania, osobného rastu, možného postupu a sociálnych benefitov.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis životopis emailom na adresu info@aquacity.sk, alebo poštou na adresu hotela. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.