AQUACITY RECENZIE

Mirka T./Bratislava

Fantázia. Výnimočný aquapark a najmä vitálny svet – jacuzzi a sauny . Úžasná vodná laserová show … milý a ochotný personál… fajn jedlo a drinky v bazénovom bare.

Môj Mak

AquaCity Poprad – Poprad Poprad, ja ťa mám rád. Po niekoľkých letných dňoch strávených v tomto aquaparku som opäť nadobudol presvedčenie, že to na tom našom Slovensku s tými službami nebude až také zlé. Najprv ma odradilo takmer pol hodinové čakanie na vstup do tohto aquaparku, tak už som si ako správny Slovák povedal, no to bude celé zle, ale za bránami čakal pripravený parádny deň. Kočky barmanky ma prinútili stráviť celý deň v blízkosti baru, ale aj tak som si stihol obzrieť čo tento aquapark ponúka, a že je toho naozaj dosť. Fajna voda, fajne drinky, dosť milý personál, celý deň to tam žilo, ani chvíľu žiadna nuda, odchádzam skutočne spokojný!

Katarína G. / Prešov

V Aquacity som bola už niekoľko krát. Vždy som spokojná a cítim sa tu veľmi dobre. Všade je čisto, ochotný personál, vyberiem si aj z rôznych menu. Čo chválim, že sa snažia aj o bezmäsité a „ženské“ jedlá. V lete je tu dosť ľudí, čo je v sezóne a pri peknom počasí normálne, ale nájdem si aj vtedy priestor na relax, či už v bublinkách, na lehátku alebo v saune. Je to o postoji. Wellness je rozsiahle, moderné a čisté. Sú tam rôzne druhy sáun aj veľa oddychových bazénov. Zaujímavosťou bola saunová show a aj rôzne druhy masaží.

Silvia / Kežmarok

AquaCity odporúčam pre rodiny s malými deťmi. AquaCity navštevujeme s našimi chlapcami už od čias, keď sa učili plávať ako bábätká, a oceňujeme hlavne detský bazén so slanou vodou bez chlóru. Okrem toho by som vyzdvihla možnosť detskej škôlky pri návšteve wellness, to je super nápad. Nechodíme sem často, predsa len pre bežnú rodinu to nie je najlacnejšia záležitosť, ale z aquaparkov je tento pre nás naj – malé deti ľahko ustrážite a nemáte obavu že im niekto skočí na hlavu z toboganu.

 

Denisa 19

Spokojnosť. Odporúčam. Príjemné prostredie aj bazény. Odchádzam oddýchnutá a spokojná a návštevu si určite rada znovu zopakujem

Zuzka B. /Banská Bystrica

SUPER! Vrelo odporúčam Fire & Water Wellness, je to tam krásne, množstvo sáun, oddychové miestnosti, nafukovacia posteľ, a hlavne ceremoniálna sauna s úžasným programom. Opäť množstvo bazénov a atrakcii, kde sa vedia vyblázniť aj deti. Laserová show, cvičenie v bazéne a podobne. Zakaždým ma niečo nove prekvapí. Veľmi sa mi tam páči a odporúčam každému. Kľudne si dopredu si naštudujte program, poprípade pozrite mapu areálu, aby ste sa vedeli orientovať a nepremeškali ani minútu svojho vytúženého relaxu. Už sa teším na ďalšiu návštevu.

Katarína B. / Kežmarok

Boli sme tam s priateľom 2x a chválim Wellness naj. Bazény príjemne teplé, obsluha milá. Čistota v celom areály, proste všetko fajn 🙂

Tomáš T. / Bratislava

Aktívny oddych, relax, šport, romantika… to všetko v jednom. Veľký výber balíkov a služieb v jednom komplexe. Možnosť stravovania v reštaurácii. Veľký plavecký bazén, detské bazény, celoročne prístupné termálne vonkajšie bazény, tobogany, bar, fitnes a perfektný novootvorený wellnes Fire & Water, kde si každý príde na svoje. Veľký počet sáun. Veľká ceremoniálna sauna s rozpisom rôznorodých programov, ktoré zaujmú každého. Výborné miesto pre páry, rodinu, priateľov.

Jaroslav D./ Nitra

Boli sme v AquaCity už niekoľko krát a opäť sme boli spokojní. Mali sme trošku obavy ako to bude s kočíkom, ale splnili sa naše očakávania. Fakt nám personál vyšiel v ústrety a oddych bol na úrovni. Spokojnosť bola na našej strane.

Dubacik / Považská Bystrica

Najlepší wellness. V Aquacity som bol prvý krát vo februári a teraz som si to zopakoval, musím povedať, že vzhľadom na výborné počasie sa mi tento pobyt páčil viac. Bol som tu s manželkou na víkend s polpenziou a musím povedať, že všetko, vrátane ceny bolo bezchybné a isto návštevu zopakujem, a to nielen preto, že po zaplatení pobytu som ako bonus dostal jednorazový vstup pre dvoch zdarma, čo je hodnota cca 70€, lebo umožňuje vstup do všetkých atrakcií, sáun a bazénov vrátane wellnessu. Aby som iba nechválil, jediným nedostatkom boli podľa mňa pomerne vysoké ceny občerstvenia a jedál v stánkoch v areáli, no vzhľadom k tomu koľko tam bolo ľudí, asi im to nevadilo. Aj napriek tejto malej výhrade, si myslím, že je to jeden z najlepších wellness areálov v SK a návštevu vrelo doporučujem.

1 2

Galéria

Vážení zákazníci, na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness centrum AquaCity Poprad zatvorené v termíne od 15.10.2020 do odvolania. Veríme, že čoskoro sa budeme môcť venovať Vám našim zákazníkom tak ako doteraz. Sledujte našu webovú stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávať všetky informácie. Ďakujeme za pochopenie. Vážení zákazníci, Na základě nařízení Ústředního krizového štábu SR v souvislosti s aktuální situací na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness AquaCity Poprad uzavřené v termínu od 15.10.2020 do odvolání. O dalším postupu Vás budeme informovat podle vývoje. Věříme, že brzy se budeme moci věnovat Vám našim zákazníkům tak jako dosud. Sledujte naši webovou stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávat veškeré informace. Děkujeme za pochopení. Dear customers, Based on the order of the Central Crisis Staff of the Slovak Republic dated 15.10.2020 in connection with the current situation in Slovakia, our aqua park AquaCity Poprad will be closed. We will keep you informed as it progresses. We believe that we will soon be able to provide our services to our customers as we have done so far. Please follow our website www.aquacity.sk and FB page AquaCity Poprad for full information. Thank you for your understanding. Szanowni klienci, na podstawie zarządzenia Centralnego Sztabu Kryzysowego Republiki Słowackiej z dnia 15.10.2020 r., w związku z aktualną sytuacją w Słowacji park wodny AquaCity Poprad będzie zamknięty wstępnie w terminie od 15.10.2020. O dalszych krokach będziemy Państwa informować w zależności od rozwoju sytuacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywrócić dotychczasowe funkcjonowanie i zadbać o Państwa, naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.aquacity.sk  oraz profilu AquaCity Popradna Facebooku, gdzie będziemy podawać wszelkie informacje. Dziękujemy za zrozumienie. Уважаемые клиенты, На основании постановления Центрального штаба по кризисной ситуации Словацкой Республики от 15.10.2020г. в связи со сложившейся ситуацией в Словакии, наш аквапарк AquaCity Попрад будет временно закрыт в период с 15.10.2020 года. О дальнейшем графике работы мы будем информировать вас в соответствии с развитием событий.  В своей работе мы принимаем все необходимые меры для того, чтобы обеспечить безопасность наших клиентов, уделяем большое внимание дезинфекции помещений и соблюдаем все предписания, которые действуют в этот период. Мы уверены, что в самое короткое время мы сможем полностью предоставить своим клиентам услуги, как это было до сих пор. Следите за нашим сайтом www.aquacity.sk и FB - страницей AquaCity Poprad / Horizont, где мы будем размещать всю необходимую информацию. Благодарим Вас за понимание.