AQUACITY RECENZIE

Mirka T./Bratislava

Fantázia. Výnimočný aquapark a najmä vitálny svet – jacuzzi a sauny . Úžasná vodná laserová show … milý a ochotný personál… fajn jedlo a drinky v bazénovom bare.

Môj Mak

AquaCity Poprad – Poprad Poprad, ja ťa mám rád. Po niekoľkých letných dňoch strávených v tomto aquaparku som opäť nadobudol presvedčenie, že to na tom našom Slovensku s tými službami nebude až také zlé. Najprv ma odradilo takmer pol hodinové čakanie na vstup do tohto aquaparku, tak už som si ako správny Slovák povedal, no to bude celé zle, ale za bránami čakal pripravený parádny deň. Kočky barmanky ma prinútili stráviť celý deň v blízkosti baru, ale aj tak som si stihol obzrieť čo tento aquapark ponúka, a že je toho naozaj dosť. Fajna voda, fajne drinky, dosť milý personál, celý deň to tam žilo, ani chvíľu žiadna nuda, odchádzam skutočne spokojný!

Katarína G. / Prešov

V Aquacity som bola už niekoľko krát. Vždy som spokojná a cítim sa tu veľmi dobre. Všade je čisto, ochotný personál, vyberiem si aj z rôznych menu. Čo chválim, že sa snažia aj o bezmäsité a „ženské“ jedlá. V lete je tu dosť ľudí, čo je v sezóne a pri peknom počasí normálne, ale nájdem si aj vtedy priestor na relax, či už v bublinkách, na lehátku alebo v saune. Je to o postoji. Wellness je rozsiahle, moderné a čisté. Sú tam rôzne druhy sáun aj veľa oddychových bazénov. Zaujímavosťou bola saunová show a aj rôzne druhy masaží.

Silvia / Kežmarok

AquaCity odporúčam pre rodiny s malými deťmi. AquaCity navštevujeme s našimi chlapcami už od čias, keď sa učili plávať ako bábätká, a oceňujeme hlavne detský bazén so slanou vodou bez chlóru. Okrem toho by som vyzdvihla možnosť detskej škôlky pri návšteve wellness, to je super nápad. Nechodíme sem často, predsa len pre bežnú rodinu to nie je najlacnejšia záležitosť, ale z aquaparkov je tento pre nás naj – malé deti ľahko ustrážite a nemáte obavu že im niekto skočí na hlavu z toboganu.

 

Denisa 19

Spokojnosť. Odporúčam. Príjemné prostredie aj bazény. Odchádzam oddýchnutá a spokojná a návštevu si určite rada znovu zopakujem

Zuzka B. /Banská Bystrica

SUPER! Vrelo odporúčam Fire & Water Wellness, je to tam krásne, množstvo sáun, oddychové miestnosti, nafukovacia posteľ, a hlavne ceremoniálna sauna s úžasným programom. Opäť množstvo bazénov a atrakcii, kde sa vedia vyblázniť aj deti. Laserová show, cvičenie v bazéne a podobne. Zakaždým ma niečo nove prekvapí. Veľmi sa mi tam páči a odporúčam každému. Kľudne si dopredu si naštudujte program, poprípade pozrite mapu areálu, aby ste sa vedeli orientovať a nepremeškali ani minútu svojho vytúženého relaxu. Už sa teším na ďalšiu návštevu.

Katarína B. / Kežmarok

Boli sme tam s priateľom 2x a chválim Wellness naj. Bazény príjemne teplé, obsluha milá. Čistota v celom areály, proste všetko fajn 🙂

Tomáš T. / Bratislava

Aktívny oddych, relax, šport, romantika… to všetko v jednom. Veľký výber balíkov a služieb v jednom komplexe. Možnosť stravovania v reštaurácii. Veľký plavecký bazén, detské bazény, celoročne prístupné termálne vonkajšie bazény, tobogany, bar, fitnes a perfektný novootvorený wellnes Fire & Water, kde si každý príde na svoje. Veľký počet sáun. Veľká ceremoniálna sauna s rozpisom rôznorodých programov, ktoré zaujmú každého. Výborné miesto pre páry, rodinu, priateľov.

Jaroslav D./ Nitra

Boli sme v AquaCity už niekoľko krát a opäť sme boli spokojní. Mali sme trošku obavy ako to bude s kočíkom, ale splnili sa naše očakávania. Fakt nám personál vyšiel v ústrety a oddych bol na úrovni. Spokojnosť bola na našej strane.

Dubacik / Považská Bystrica

Najlepší wellness. V Aquacity som bol prvý krát vo februári a teraz som si to zopakoval, musím povedať, že vzhľadom na výborné počasie sa mi tento pobyt páčil viac. Bol som tu s manželkou na víkend s polpenziou a musím povedať, že všetko, vrátane ceny bolo bezchybné a isto návštevu zopakujem, a to nielen preto, že po zaplatení pobytu som ako bonus dostal jednorazový vstup pre dvoch zdarma, čo je hodnota cca 70€, lebo umožňuje vstup do všetkých atrakcií, sáun a bazénov vrátane wellnessu. Aby som iba nechválil, jediným nedostatkom boli podľa mňa pomerne vysoké ceny občerstvenia a jedál v stánkoch v areáli, no vzhľadom k tomu koľko tam bolo ľudí, asi im to nevadilo. Aj napriek tejto malej výhrade, si myslím, že je to jeden z najlepších wellness areálov v SK a návštevu vrelo doporučujem.

1 2

Galéria