LETNÍ PROGRAM 2020


4.7.2020 SOBOTA

13:00Summer 2020 Opening – nafukovací atrakce v areálu
14:00ROBOTRONS – focení s Transformery
15:00ŠMOULOVÉ – dětská minidiskotéka s maskoty

5.7.2020 NEDEĽA

13:00BOJKO A ZMRZLINKA – Z pohádky do pohádky
15:00ŠMOULOVÉ – dětská minidiskotéka s maskoty

11.7.2020 SOBOTA

13:00TWiiNS – koncert + autogramiáda
15:00MIMOŇI – dětská minidiskotéka s maskoty

12.7.2020 NEDEĽA

13:00TÁRAJKO A POPLETAJKA – Veselí kamarádi z Pohádkova
15:00MIMOŇI – dětská minidiskotéka s maskoty

18.7.2020 SOBOTA

13:00MARTIN HARICH – koncert + autogramiáda
13:00PĚNOVÁ PÁRTY + focení – velká pěnová show s pěnovými děly v nafukovacím bazénu
15:00TOM & JERRY – dětská minidiskotéka s maskoty

19.7.2020 NEDEĽA

13:00ŠAŠEK MAROŠ – Letní show dětské představení, Šašek Maroš hraje na kytaru, skládá a zpívá dětem písničky
15:00TOM & JERRY – dětská minidiskotéka s maskoty

25.7.2020 SOBOTA

13:00SIMA – koncert + autogramiáda
15:00MÁŠA a MEDVĚD – dětská minidiskotéka s maskoty

26.7.2020 NEDEĽA

13:00ČUMPELOVCI – Maxi koncert Silka a Smejka
15:00MÁŠA a MEDVĚD – dětská minidiskotéka s maskoty

1.8.2020 SOBOTA

10:00HOT WHEELS – Monster Truck zóna, Hot Wheels dráhy, angličáky a soutěže
BARBIE STUDIO – Barbie zóna, workshopy, panenky, a vše co je růžové
15:00MICKEY MOUSE – dětská minidiskotéka s maskoty

2.8.2020 NEDEĽA

10:00HOT WHEELS Monster Truck zóna, Hot Wheels dráhy, angličáky a soutěže
BARBIE STUDIO
– Barbie zóna, workshopy, panenky, a vše co je růžové
15:00MICKEY MOUSE – dětská minidiskotéka s maskoty

8.8.2020 SOBOTA

13:00GIOVANNI RICCI & MARTINA KONIARIKOVÁ (Česko- Slovensko hledá Superstar) – koncert + autogramiáda
15:00DORY a NEMO – dětská minidiskotéka s maskoty

9.8.2020 NEDEĽA

13:00PACI PAC a KAMARÁDI 
15:00DORY A NEMO – dětská minidiskotéka s maskoty

15.8.2020 SOBOTA

13:00DOMINIKA MIRGOVÁ – koncert + autogramiáda
15:00MADAGASKAR – dětská minidiskotéka s maskoty

16.8.2020 NEDEĽA

13:00CRAZY CHICHI – Detská taneční HAWAI & BEACH SUMMER show
15:00MADAGASKAR – dětská minidiskotéka s maskoty

22.8.2020 SOBOTA

13:00JÁN KOČIŠexhibičné vystoupení a Trial show
21:00VEČERNÍ LETNÍ KINO film SVIŇA
15:00VČELKA MAJA a VILKO – dětská minidiskotéka s maskoty

23.8.2020 NEDEĽA

13:00HANIČKA A MURKO – Písničky pro deti
15:00VČELKA MAJA a VILKO – dětská minidiskotéka s maskoty

29.8.2020 SOBOTA

13:00PETER ŠESTÁK – kouzelnícka MAGIC SHOW
13:00PĚNOVÁ PÁRTY + focení – velká pěnová show s pěnovými děly v nafukovacím bazénu
15:00DOBA LEDOVÁ – dětská minidiskotéka s maskoty

30.8.2020 NEDEĽA

13:00UJO ĽUBO – Dětská párty s cukríkovým deštěm
15:00DOBA LEDOVÁ – dětská minidiskotéka s maskoty