ATRAKCIE A TOBOGÁNY

AQUAZORBING

Zábavná vodná atrakcia Aquazorbing – chodenie po vode, aké ste ešte nezažili. Vo vonkajšom plaveckom bazéne si počas leta môžete vyskúšať vodnú guľu, ktorá patrí medzi ľahké adrenalínové športy a je navrhnutá na športovo zábavné účely. Veľká guľa je určená na chôdzu po vode a prinesie vám zaručenú zábavu a zážitok.


LASER SHOW

Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire vám prinesie skvelú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok. Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom.

Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Animované 3D obrazy vznášajúce sa vo vzduchu pri emotívnej hudbe vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok. Každý večer na vás čaká iná show.

LASER SHOW v bazénoch Blue Sapphire
Trvanie : 10 minút

Pondelok: AquaCity Poprad show
Utorok
: Michael Jackson Dance show
Streda: James Bond 007
Štvrtok: Evolution
Piatok: Kids Laser show
Sobota: Pirates of Caribbean
Nedeľa:
Love & Romance


CHROMOTERAPIA

V bazénoch Blue Sapphire v AquaCity sa používajú farebné efekty v spojení s termálnou vodou s cieľom maximalizovať upokojujúci vplyv farieb a tepla na duševnú a telesnú rovnováhu. Chromoterapia je alternatívna liečebná metóda využívaná k harmonizácii tela a ducha pomocou svetla a farieb. Posilňuje odolnosť organizmu, využíva farbu a svetlo na dosiahnutie fyzickej a duševnej rovnováhy.   Keď vystavíme vodu slnečnému svetlu, tak voda absorbuje vibrácie konkrétnej farby, čo je  základný princíp chromoterapie. 
Antická forma liečiteľstva je založená na myšlienke, že každá bytosť obsahuje päť základných elementov: zem, vodu, vzduch, oheň a éter (priestor). Ich pomer je úzko spätý s osobnosťou a povahou a líši sa od bytosti k bytosti. Akékoľvek narušenie tejto rovnováhy, či už nezdravým životným štýlom, alebo vonkajšími vplyvmi, spôsobí chorobu. Ayurvéda využíva energiu obsiahnutú vo farbách spektra na vyváženie týchto elementov.


TOBOGANY 

Skvelú adrenalínovú zábavu zažijete na dvoch celoročných tobogánoch  Čierna diera 71mTwister 54m s množstvom zákrut a prekvapení. Počas leta sa spustite sa na rodinnej šmýkačke Family Slide na Mayskej pyramíde, rýchlymi a strmými červenými toboganmi Kamikadze alebo na raftovacom tobogane s dĺžkou až 30m. Pri vonkajších detských bazénoch sa deti zabavia na malých a bezpečných šmýkačkách.


SAUNOVÉ SHOW

Vo wellness centre Fire & Water Wellness & Spa vám ponúkame špeciálne zážitky v saunách – saunové ceremoniály, saunové rituály a peelingy. Saunovanie bude pre vás oveľa intenzívnejšie a zaujímavejšie vďaka našim saunamasterom. Saunamaster špeciálnou technikou vírenia vzduchu v saune, polievaním kameňom vonnými esenciami zvyšuje pocitovú teplotu a vnesie do vášho pobytu v saune nový zážitok.  Doprajte si výnimočný wellness a skvelú zábavu pri rôznych druhoch tematických saunových show, ktoré sprevádza príjemná vôňa, hudba, osvetlenie a príbeh. Saunové ceremoniály trvajú 15 minút a prebiehajú v ceremoniálnej saune a saunové peelingy v soľnej parnej saune.

Pondelok – Piatok 15:30, 17:00 a 19:30
Sobota – Nedeľa  11:00, 15:30, 17:00 a 19:30

Počas víkendov v čase od 11:00 – 13:00 hod. vo wellness centre prebieha detské saunovanie. 


ŠPORTOVÝ AREÁL

Letný zábavný a športový areál je ideálnym miestom na zábavu s priateľmi, organizovanie podujatí, festivalov, teambuildingových akcií alebo športových či firemných turnajov.  Nachádza sa tam piesočná pláž s morským pieskom, lehátkami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou pre tých, ktorí si chcú dopriať skutočný dovolenkový relax pod Vysokými Tatrami.

V areálu sú k dispozícii  ihriská a športoviská:

  • dve ihriská na plážový volejbal
  • ihrisko na plážový futbal s bránkami
  • nafukovacie atrakcie, pirátsky bazén, šmýkalky, skákacie hrady a trampolíny