ATRAKCIE A TOBOGÁNY

AQUAZORBING

Zábavná vodná atrakcia Aquazorbing – chodenie po vode, aké ste ešte nezažili. Vo vonkajšom plaveckom bazéne si počas leta môžete vyskúšať vodnú guľu, ktorá patrí medzi ľahké adrenalínové športy a je navrhnutá na športovo zábavné účely. Veľká guľa je určená na chôdzu po vode a prinesie vám zaručenú zábavu a zážitok.


LASER SHOW

Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer o 19:30 prinesie skvelú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok. Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom.

Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Animované 3D obrazy vznášajúce sa vo vzduchu pri emotívnej hudbe vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok. Každý večer na vás čaká iná show.

LASER SHOW každý večer v bazénoch Blue Sapphire o 19:30 hod.
Trvanie : 10 minút

Pondelok: AquaCity Poprad show
Utorok
: Michael Jackson Dance show
Streda: James Bond 007
Štvrtok: Evolution
Piatok: Kids Laser show
Sobota: Pirates of Caribbean
Nedeľa:
Love & Romance


CHROMOTERAPIA

V bazénoch Blue Sapphire v AquaCity sa používajú farebné efekty v spojení s termálnou vodou s cieľom maximalizovať upokojujúci vplyv farieb a tepla na duševnú a telesnú rovnováhu. Chromoterapia je alternatívna liečebná metóda využívaná k harmonizácii tela a ducha pomocou svetla a farieb. Posilňuje odolnosť organizmu, využíva farbu a svetlo na dosiahnutie fyzickej a duševnej rovnováhy.   Keď vystavíme vodu slnečnému svetlu, tak voda absorbuje vibrácie konkrétnej farby, čo je  základný princíp chromoterapie. 
Antická forma liečiteľstva je založená na myšlienke, že každá bytosť obsahuje päť základných elementov: zem, vodu, vzduch, oheň a éter (priestor). Ich pomer je úzko spätý s osobnosťou a povahou a líši sa od bytosti k bytosti. Akékoľvek narušenie tejto rovnováhy, či už nezdravým životným štýlom, alebo vonkajšími vplyvmi, spôsobí chorobu. Ayurvéda využíva energiu obsiahnutú vo farbách spektra na vyváženie týchto elementov.


ZÓNA ZÁBAVY – VIRTUÁLNA REALITA


Virtuálna realita vás obklopí svetom podľa vášho priania – relax, zábava, adrenalín, šport, akcia, svet budúcnosti, cestovanie, umenie atď.  Unikátna zábava pre deti a dospelých kde zažijete nezabudnuteľné a jedinečné zážitky.  Je to moderná technológia, ktorá vás doslova prenesie za hranicu reality, umožní vám ocitnúť sa priamo vo vami zvolenom svete. Predstavte si, že vstúpite do virtuálneho sveta s neobmedzenými možnosťami, v ktorom sa môžete voľne pohybovať a zažiť tak nezabudnuteľné zážitky. Táto technológia vytvára veľmi realistickú ilúziu skutočného alebo fiktívneho sveta.

TOBOGANY 

Skvelú adrenalínovú zábavu zažijete na dvoch celoročných tobogánoch  Čierna diera 71mTwister 54m s množstvom zákrut a prekvapení. Počas leta sa spustite sa na rodinnej šmýkačke Family Slide na Mayskej pyramíde, rýchlymi a strmými červenými toboganmi Kamikadze alebo na raftovacom tobogane s dĺžkou až 30m. Pri vonkajších detských bazénoch sa deti zabavia na malých a bezpečných šmýkačkách.


SAUNOVÉ SHOW

Vo wellness centre Fire & Water Wellness & Spa vám ponúkame špeciálne zážitky v saunách – saunové ceremoniály, saunové rituály a peelingy. Saunovanie bude pre vás oveľa intenzívnejšie a zaujímavejšie vďaka našim saunamasterom. Saunamaster špeciálnou technikou vírenia vzduchu v saune, polievaním kameňom vonnými esenciami zvyšuje pocitovú teplotu a vnesie do vášho pobytu v saune nový zážitok.  Doprajte si výnimočný wellness a skvelú zábavu pri rôznych druhoch tematických saunových show, ktoré sprevádza príjemná vôňa, hudba, osvetlenie a príbeh. Saunové ceremoniály trvajú 15 minút a prebiehajú v ceremoniálnej saune a saunové peelingy v soľnej parnej saune.

Pondelok – Štvrtok 15:30, 17:00 a 19:30
Piatok – Nedeľa  11:00, 15:30, 17:00 a 19:30

Počas víkendov v čase od 11:00 – 13:00 hod. vo wellness centre prebieha detské saunovanie. 


ŠPORTOVÝ AREÁL

Letný zábavný a športový areál je ideálnym miestom na zábavu s priateľmi, organizovanie podujatí, festivalov, teambuildingových akcií alebo športových či firemných turnajov.  Nachádza sa tam piesočná pláž s morským pieskom, lehátkami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou pre tých, ktorí si chcú dopriať skutočný dovolenkový relax pod Vysokými Tatrami.

V areálu sú k dispozícii  ihriská a športoviská:

  • dve ihriská na plážový volejbal
  • ihrisko na plážový futbal s bránkami
  • nafukovacie atrakcie, pirátsky bazén, šmýkalky, skákacie hrady a trampolíny

Vážení zákazníci, na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness centrum AquaCity Poprad zatvorené v termíne od 15.10.2020 do odvolania. Veríme, že čoskoro sa budeme môcť venovať Vám našim zákazníkom tak ako doteraz. Sledujte našu webovú stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávať všetky informácie. Ďakujeme za pochopenie. Vážení zákazníci, Na základě nařízení Ústředního krizového štábu SR v souvislosti s aktuální situací na Slovensku, bude Aquapark, Wellness a Fitness AquaCity Poprad uzavřené v termínu od 15.10.2020 do odvolání. O dalším postupu Vás budeme informovat podle vývoje. Věříme, že brzy se budeme moci věnovat Vám našim zákazníkům tak jako dosud. Sledujte naši webovou stránku www.aquacity.sk a FB stránku AquaCity Poprad, kde Vám budeme podávat veškeré informace. Děkujeme za pochopení. Dear customers, Based on the order of the Central Crisis Staff of the Slovak Republic dated 15.10.2020 in connection with the current situation in Slovakia, our aqua park AquaCity Poprad will be closed. We will keep you informed as it progresses. We believe that we will soon be able to provide our services to our customers as we have done so far. Please follow our website www.aquacity.sk and FB page AquaCity Poprad for full information. Thank you for your understanding. Szanowni klienci, na podstawie zarządzenia Centralnego Sztabu Kryzysowego Republiki Słowackiej z dnia 15.10.2020 r., w związku z aktualną sytuacją w Słowacji park wodny AquaCity Poprad będzie zamknięty wstępnie w terminie od 15.10.2020. O dalszych krokach będziemy Państwa informować w zależności od rozwoju sytuacji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli przywrócić dotychczasowe funkcjonowanie i zadbać o Państwa, naszych klientów. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.aquacity.sk  oraz profilu AquaCity Popradna Facebooku, gdzie będziemy podawać wszelkie informacje. Dziękujemy za zrozumienie. Уважаемые клиенты, На основании постановления Центрального штаба по кризисной ситуации Словацкой Республики от 15.10.2020г. в связи со сложившейся ситуацией в Словакии, наш аквапарк AquaCity Попрад будет временно закрыт в период с 15.10.2020 года. О дальнейшем графике работы мы будем информировать вас в соответствии с развитием событий.  В своей работе мы принимаем все необходимые меры для того, чтобы обеспечить безопасность наших клиентов, уделяем большое внимание дезинфекции помещений и соблюдаем все предписания, которые действуют в этот период. Мы уверены, что в самое короткое время мы сможем полностью предоставить своим клиентам услуги, как это было до сих пор. Следите за нашим сайтом www.aquacity.sk и FB - страницей AquaCity Poprad / Horizont, где мы будем размещать всю необходимую информацию. Благодарим Вас за понимание.