Treasure Island – Ostrov pokladov

Detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov

V mori zábavy pod Tatrami objavia cestovatelia nový detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie vybudovali detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkalkami a vodnými strakciami. Pre dospelých je v detskom svete k dispozícii vírivka a oddychová terasa.

LEGUÁN SPOD TATIER

Napätie, dobrodružstvo, exotika. Čo však môžu čakať deti na ostrove plnom pirátov, ktorý je v AquaCity Poprad? Deti sa budú kúpať v skutočnej slanej vode ako v mori. Nová detská zóna s oddychovou terasou je so svojimi atrakciami stvorená nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Domáci návštevníci i hostia radi využijú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi alebo si vychutnajú množstvo animačných programov, či detské párty počas víkendov. Je to skutočná show, v ktorej stretnete pirátov. Veselé postavičky v kostýmoch dopĺňajú kolorit ostrova, stačí sa naplno zabávať. Práve preto pripravujeme pre najmenších bohatý ostrovný život. V detskom bazéne hostí čakajú aj rybičky Nemo a maskotom Treasure Island sú leguáni zo súostrovia Galapágy.

Každú vzácnosť musí niekto strážiť, tak je to aj v prípade hviezdnej novinky v podtatranskom AquaCity Poprad. Na poklady ostrova bude odteraz dohliadať maskot a ochranca – leguán HUGO a BOSS.

Otváracie hodiny