Bazény Blue Diamond

Doprajte si luxus v krytých termálnych bazénoch Blue Diamond

Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. Prežite pocit uvoľnenia a oddychu v nádherných priestoroch s dokonale zladeným interiérom. Luxus v dvoch nerezových bazénoch s termálnou vodou dopĺňajú špeciálne obklady a vytvárajú tak osobitne magický efekt.

BLUE DIAMOND I.

Relaxačný bazén je vďaka komfortnej atmosfére, horúcej termálnej vode a krytým interiérom ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Ozdobné ornamenty vytesané do kameňa, nádherné sochy, holografický obklad a luxusný nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať osviežujúci drink.

BLUE DIAMOND II.

Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov alebo relaxovať na barových stoličkách v bazéne a užívať si príjemné chvíle. Bazény Blue Diamond sú lukratívnym miestom na usporiadanie akejkoľvek akcie. Priestor môže byť prenajatý firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok, spoločenskú udalosť alebo firemnú párty.

Otváracie hodiny