DETSKÉ ATRAKCIE

ANIMAČNÝ PROGRAM

Spestrením vášho pobytu v AquaCity Poprad budú určite aj naše zábavné animačné programy pre deti a dospelých počas víkendov a v letnej sezóne každý deň. Profesionálny team animátorov pre vás pripravil detské súťaže a párty, diskotéky s rozprávkovými maskotmi, facepainting – maľovanie na tvár, balónovú show, tanečný alebo fit aquaaerobic, súťaže a aktivity pre dospelých.
ZISTITE VIAC INFORMÁCIÍ O PROGRAME →


STRÁŽENÁ DETSKÁ ŠKÔLKA

Starajte sa o seba a my sa postaráme o vaše deti. Doprajte si rôzne spa procedúry alebo masáže, navštívte wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa, zatiaľ čo my pripravíme pripravíme pre vaše deti skvelý program. Strážená detská škôlka je bezplatná služba v detskom kútiku Blue Sapphire a je určená deťom vo veku od 3 – 12 rokov. V detskom kútiku sa nachádza množstvo zábavných atrakcií, detských hier, hracie konzoly Play Station.
ZISTITE VIAC INFORMÁCIÍ O PROGRAME →


DETSKÉ PÁRTY A OSLAVY

Chcete pripraviť vašim deťom krásnu oslavu, narodeniny, výročia alebo rodinné posedenia?
Ponúkame Vám výnimočný priestor pre organizáciu nezabudnuteľnej detskej narodeninovej oslavy alebo rodinného posedenia v AquaCity Poprad

Ponúkame vám

  • nový detský kútik s vnímavými hračkami TOYETO v AquaCity Poprad
  • detské párty menu a nápoje podľa vášho výberu
  • zábavný animačný program s animátormi v kostýmoch a s rozprávkovými maskotmi
  • sprievodné aktivity (súťaže, hry, detská diskotéka, balónová show, facepainting)
  • tematická párty výzdoba

Rezervácie a informácie : info@aquacity.sk Podmienkou je oslava pre minimálne 5 detí. Cenovú ponuku a kalkuláciu vám zašleme na vyžiadanie.
HIPPO BABY CLUB

HIPPO BABY CLUB – kurzy “plávania” pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov.
Výuka prebieha formou 5 týždňových kurzov. Kurzy prebiehajú formou hry v kolektíve detí, pod vedením školených inštruktorov v bazéne Blue Diamond, s teplotou vody 33°C – 34°C. Plávanie ovplyvňuje množstvo telesných funkcií a základných pohybových vlastností. Má veľký význam pri získavaní hygienických návykov a otužovanie, ktoré sú prevenciou pred ochorením.
ZISTITE VIAC INFORMÁCIÍ →


DETSKÉ KÚTIKY A IHRISKÁ

V detských kútikoch si vaše deti môžu užívať zábavné chvílky. Kreslenie, maľovanie a množstvo hier im zaručia skvelý deň a vám možnosť venovať chvíľu času len pre seba. AquaCity je miestom pre celú rodinu. Nad bazénmi Blue Sapphire je samostatná presklená terasa, ktorej dominuje preliezacia herná stavba venovaná najmenším hosťom. Deti tu nájdu množstvo hračiek, preliezačiek, kĺzačiek, jednoducho zábavu na dlhé hodiny. Pre staršie deti sú v detskom kútiku k dispozícii herné konzoly Sony Playstation 4.
Vo vybraných prevádzkových hodinách je v detskom kútiku Blue Sapphire strážená detská škôlka, kde sa profesionálny dozor postará o vaše deti alebo animačný program počas víkendov.