ZMLUVNÍ PARTNERI

Zmluvní partneri a poskytované zľavy:

TESCO CLUB CARD
Zľava 15% na celodenné vstupy Aqua packet, Vital packet, Kryoterapia  podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S pre 1 až 4 osoby.
www.clubcard.sk
SPHERE KARTA Zľava 15% na celodenné vstupy Aqua packet, Vital packet, Kryoterapia  podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S
www.sphere.sk
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÁ POISŤOVŇA Zľava 10% na vstupy podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-10% zľava – SPORT packet 2 hod. FITNES packet 2 hod., SPINNING, AQUA packet 3 hod., celodenný, večerný, 30% – KRYOTERAPIA jednorázový vstup www.vszp.sk www.vszp.sk
ŽELEZNIČNÁ SPOLOČNOSŤ
Zľava 15% Pre držiteľov JUNIOR RAILPLUS EURO<26, KLASIK RAILPLUS, SENIOR RAILPLUS, MAXI KLASIK a cestovných lístkov spoločnosti EURAIL  je poskytovaná cena z celodenného vstupu pre dospelú osobu podľa aktuálneho cenníka Aquparku. Zľava 20% na celotelovú alebo lokálnu kryoterapi v Kryocentre AquaCity Poprad.  Zľava 15 % z aktuálnych pultových cien ubytovania v hoteloch AquaCity Mountain View**** , Seasons****, Riverside***, Horizont Resort **** .
AQUAPASS POPRAD LEN ZA 19 EUR (CELODENNÝ VSTUP DO AQUAPARKU + VLAK)

 www.slovakrail.sk
COOP JEDNOTA Zľava 20% na vstupy do Aquaparku podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S. Zľava 20% na celotelovú alebo lokálnu kryoterapi v Kryocentre AquaCity Poprad.  Zľava 15 % z aktuálnych pultových cien ubytovania v hoteloch AquaCity Mountain View**** , Seasons****, Riverside***, Horizont Resort **** .
www.coop.sk
VIP CARD Zľava 15% na celodenné vstupy Aqua alebo Vital packet do Aquaparku podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S pre 1 až 4 osoby. www.vipcard.sk
REGIOJETZľava 15% na celodenné vstupy Aqua alebo Vital packet do Aquaparku podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S.
www.regiojet.sk
LEO EXPRESSZľava 15% na celodenné vstupy Aqua alebo Vital packet do Aquaparku podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S.
www.le.cz
WELLNESS
šeková poukážka

Zľava 25% platí pre 1 až 4 osoby  na vstupy  AQUA PACKET do Aquaparku podľa aktuálneho cenníka Aquaparku z kategórie Dospelý/Dieťa/Študent/Senior/Osoba ZŤP, ZŤP-S. 
www.relaxmarket.sk
ISIC, ITIC a EURO<26

Pre držiteľov preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 vstupné z kategórie študent podľa aktuálneho cenníka Aquaparku.
www.studentskypreukaz.sk www.isic.sk www.euro26.sk www.itic.sk