AQUACITY CLUB – VERNOSTNÝ PROGRAM

AquaCity Klub – vernostný program pre individuálnych návštevníkov.

Nakupujte za klubové ceny, využite exkluzívne akcie a zľavy a nechajte sa prekvapiť atraktívnymi ponukami. Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%.  Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy atď.  Klubovú kartu vám vystavíme na počkanie na našej Aqua pokladni za jednorazový poplatok 5 EUR.

 • AKO ZÍSKATE KARTU?
  Registrujte sa v AquaCity klube osobne na pokladniach v AquaCity Poprad, online na stránke shop.aquacity.sk alebo na hotelovej recepcii v hoteloch AquaCity Poprad. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie  klubovú kartu a môžete začať využívať vernostný program.
 • VÝHODY KLUBOVEJ KARTY
  S klubovu kartou AquaCity Klub získate okamžitú zľavu vo výške 10% až 20% a môžete využívať akciové ponuky v Aquaparku, zakúpiť si výhodné hotelové balíčky, získať narodeninové zľavy, výhodné promo kódy na nákup cez online obchod AQUASHOP a ďalšie exkluzívne ponuky.
 • VYUŽÍVANIE KARTY
  Klubová karta je neprenosná okrem priamych rodinných príslušníkov. Zľavu z klubovej karty môže využiť držiteľ karty a jeho manžel, manželka alebo deti do 18 rokov.
 • PLATNOSŤ KLUBOVEJ KARTY
  Klubová karta má neobmedzenú platnosť. Platnosť klubovej karty skončí len ukončením prevádzkovania klubového programu.
 • ZĽAVY 10% AŽ 20%
  Staňte sa členom vernostného programu AquaCity klub a ušetrite až 20% pre seba, svoju rodinu a priateľov v AquaCity Poprad. Získajte zľavy do Aquaparku, na wellness procedúry, hotelové pobyty alebo pri úhrade v gastronomických zariadeniach v AquaCity.
 • PREHĽAD VÝHOD VAŠEJ KLUBOVEJ KARTY
  AQUAPARK – zľava 20% ( vstupy Aqua packet, Vital packet – celodenný, večerný, 3 hodinový)
  aj z kategórie dieťa, študent, dôchodca, osoba ZŤP
  UBYTOVANIE – zľava 15% Hotel Seasons ****, Mountain View****, Riverside***, Horizont Resort ****, Hotel Hills **** (z pultových cien ubytovania)
  GASTRO – zľava 10% – jedlá a nápoje z aktuálneho jedálneho a nápojového lístka s výnimkou tabakových výrobkov, denného menu, špeciálnych ponúk
  platí pre prevádzky:
  AquaCity Poprad – Reštaurácia High Tatras, Lobby bar a Café bár
  Hotel Horizont Resort – Reštaurácia Culinary Restaurant, Lobby bar, Cigar Lounge
  Hotel Hills – Hills Reštaurácia, Lobby & Café bar, Cigar & Cognac bar
  DOPLNKOVÉ SLUŽBY – zľava 10%
  AquaCity Poprad – masáže a procedúry v Relaxačno masážnom centre
  Hotel Horizont Resort – masáže a spa procedúry, Mountain Wellness centrum, Vip Sky Lounge
  Hotel Hills – masáže a procedúry, Nature Wellness centrum, Vip Star Lounge
  Interklinik Poprad – celotelová a lokálna kryoterapia

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O KLUBOVOM PROGRAME PLATNÉ OD 1.6.2021 ⇒


AquaCity Klub – vernostný program pre hotelové a ubytovacie zariadenia.

 • UBYTOVACIE ZARIADENIA, HOTELY, PENZIÓNY – si môžu vybaviť klubovú kartu so zľavou 20% na vstupy do Aquaparku – Aqua packet, Vital packet alebo vstup do Kryocentra AquaCity Poprad.
 • REGISTRÁCIA
  Podmienkou registrácie je vyplnenie prihlasovacieho formulár s povinnými údajmi, potvrdenie pečiatkou a e-mailový kontakt na pokladniach v AquaCity Poprad. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie elektronickú klubovú kartu s názvom vašej prevádzky resp. cestovnej agentúry.
 • PLATNOSŤ KLUBOVEJ KARTY – je neobmedzená
 • PODMIENKY – ubytovacie zariadenia si môžu vybaviť ľubovoľný počet kariet. Klubová karta je prenosná a na jednu kartu je možné zakúpiť  1x denne 4 vstupy.
 • BENEFITY A BONUSY – klubové karty sú 2x ročne vyhodnocované. Za každých 50 vstupov získate bonus vo forme 2 darčekových poukazov Vital packet. Pre podrobnejšie informácie o benefitoch a bonusoch nás konataktujte e-mailom info@aquacity.sk.

AquaCity Klub – vernostný program pre cestovné kancelárie a turistické organizácie

 • CESTOVNÉ KANCELÁRIE, AGENTÚRY A TURISTICKÉ ORGANIZÁCIE – si môžu vybaviť klubovú kartu so základnou štartovacou zľavou 15% na vstupy do Aquaparku – Aqua packet, Vital packet alebo vstup do Kryocentra AquaCity Poprad. Bez klubovej karty sú skupinové zľavy 10%.
 • REGISTRÁCIA
  Podmienkou registrácie je vyplnenie prihlasovacieho formulár s povinnými údajmi, potvrdenie pečiatkou a e-mailový kontakt na pokladniach v AquaCity Poprad. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie  elektronickú klubovú kartu s názvom vašej prevádzky resp. cestovnej agentúry.
 • PODMIENKY – cestovná kancelária si môže vybaviť ľubovoľný počet kariet. Klubová karta je prenosná a na jednu kartu je možné zakúpiť neobmedzený počet vstupov.
 • PLATNOSŤ KLUBOVEJ KARTY – je neobmedzená
 • BENEFITY A BONUSY – klubové karty sú 2x ročnevyhodnocované. Aktívnou spoluprácou s našim strediskom môžete získať výhodnejšiu % zľavu alebo spätné bonusy. Pre podrobnejšie informácie o benefitoch a bonusoch nás konataktujte e-mailom info@aquacity.sk